Мюллерная• 05 апреля в 15:19

Чому українці багато брешуть?

Стикаюсь з цим явищем регулярно. Не можу збагнути причини цього позорища. На будь-які питання майже завжди - брехня. Це така національна гра "Я їй не скажу"? Повністю невмотивована маячня.
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:32
Ответ дляПластилин_Колец
А фіг його знає чому ви збрехали не повідомивши, що знаєте що ваша допомога не потрібна) така ви людина
Читайте мої попередні дописи. І не фантазуйте.
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:33
Ответ дляЛетюча помилка
Ну значить на той момент коли ви питали - було актуально, згодом стало можливо неактуально

Вы очень мнительная, автор. С такими прискіпливими як ви - і вам самій з собою тошно, і людям які вас оточують тошно.
На момент розмови вже було не актуально. В тому то і справа.
ничевока• 05 апреля в 15:33
брехати не люблю, а ось відповідати на питання, які іншу людину не стосуються, не буду
Кукусики• 05 апреля в 15:33
Ответ дляКоленная ложечка
Схрена ли ?))
тогда развлекайтесь. вы же за этим здесь?
у вас заготовленная фраза, потом вы ее применяете не важно к какой теме.
я так и думала, своего мнения у вас нет.ок.
Ацетилсалициловая кислота• 05 апреля в 15:33
Ответ дляБритоножка
Это есть типаж людей, вне зависимости от национальности, которые постоянно врут и никогда не говорят правду.
-я машину купил.
- ооо, поздравляю !!! Какого цвета.
- ну такая знаешь светлая, как кофе с молоком, такой красивый бирюзовый оттенок с баклажаном чуть чуть.

И ты стоишь офигеваешь.
А де тут брехня?
Эт вернячОк• 05 апреля в 15:34
Я взагалі цими днями ніяка ходжу. Ми виїхавші з малим, було тут своє коло спілкування, тепер розкидує потрохи нас доля. Але бляха, деякі так зникають, наче і не дружили ніколи, ні як справи хоч інколи спитати, нічого. Ходжу перетравлюю ото усе.
Я до того, що теж тепер бачу що вся та дружба брехнею якоюсь була. Просто закривали свої емоційні рани, свої порожнечі один одним. А як підтримка ззовні прийшла до людини, до людина тупо зникла, наче нас і не було в її житті
Коленная ложечка• 05 апреля в 15:34
Ответ дляМюллерная
Якщо знали,що не актуально чому не сказали про це ?
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:35
Ответ дляничевока
Ну ви даєте. На питання, з якого міста ти приїхала, - потік маячні.
Наташа_32• 05 апреля в 15:35
Увага! Адміни!
Кацапський троль!
Лише кацапи здатні таке питати!
Українці тому й вистояли у боротьбі з комуняками, гітлерівцями, поляками, що були нацією щирих та людяних!
А тут знайшлись, що починають такими питаннями обгажувати Українців!
Летюча помилка• 05 апреля в 15:35
Ответ дляМюллерная
Ну так скажите этому человеку в лицо : а что это такое было ? Почему ты мне такое сказал? Если вы так впрягаетесь в помощь этому человеку - значит он не посторонний и слово сказать ему вы точно можете

Вы копите свою пассивную агрессию а она вам потом боком вылазит. Вы сама с ситуацией , конкретной , не можете разобраться поговорив с человеком - а потом проецируете это на всех украинцев, всю нацию. Где здравость?
Летюча помилка• 05 апреля в 15:36
Ответ дляНаташа_32
Увага! Адміни!
Кацапський троль!
Лише кацапи здатні таке питати!
Робіть скаргу на тему, на флажок

І я зроблю також
Наташа_32• 05 апреля в 15:37
Ответ дляЛетюча помилка
Робіть скаргу на тему, на флажок

І я зроблю також
Це поставити на самому першому дописі? Девона почала бруд на Українців лити???
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:38
Ответ дляНаташа_32
Увага! Адміни!
Кацапський троль!
Лише кацапи здатні таке питати!
Словесний поток без смислу.
Налогообложу• 05 апреля в 15:38
А ви українка чи чесна?
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:40
Ответ дляНалогообложу
А ви українка чи чесна?
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 05 апреля в 15:40
Ответ дляНаташа_32
Обвела вам фиолетовым - нажимаете на флажок - и коротко описываете текст, смысл вашої скарги. Я вже зробила. І ви зробіть
Налогообложу• 05 апреля в 15:41
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
Тяжко це, бути нетакусею.
Коленная ложечка• 05 апреля в 15:41
Ответ дляНалогообложу
А ви українка чи чесна?
Удалено администрацией...
Наташа_32• 05 апреля в 15:42
Ответ дляЛетюча помилка
Робіть скаргу на тему, на флажок

І я зроблю також
Удалено администрацией...
Ласковая_львица• 05 апреля в 15:42
Ответ дляНаташа_32
Увага! Адміни!
Кацапський троль!
Лише кацапи здатні таке питати!
Это ж нужно такое писать , заметила я как в Ужгород в марте 22 за квартиру убогую 1 комнатную платила 900$ в валюте , заметила я этих идеальных , любящих цирк да и только
Londa___• 05 апреля в 15:43
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
Наташа_32• 05 апреля в 15:43
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
Коленная ложечка• 05 апреля в 15:43
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
Чому, ви на свій рахунок сприймаєте цю тему?Цікавлюсь)
Летюча помилка• 05 апреля в 15:44
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
автор Мюллерная • 05 апреля в 15:44
Ответ дляБритоножка
-я машину купил.
- ооо, поздравляю !!! Какого цвета.

И ты стоишь офигеваешь.
Так і є. Потік маячні у відповідь на просте питання.
Наташа_32• 05 апреля в 15:44
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
ничевока• 05 апреля в 15:44
Ответ дляМюллерная
При чому тут з якого міста я приїхала? Маються на увазі питання особистого, фінансового характеру, питання здоров´я. Деякі особливо допитливі можуть безпардонно такі питання задавати.
Наташа_32• 05 апреля в 15:45
Ответ дляЛетюча помилка
Так. Зробила! Вона спалилась. Постійно мені писала всілякі бридкі тексти.
Kidstaff Bot• 05 апреля в 15:48
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf