пу_пугренчик• 05 апреля в 21:57
Чи є хтось хто відпочивав в Моршині?
Кажу відразу в Трускавці були 3 роки підряд, не варіант. Забронювала готель Богдан, ціна немалентка, увесь час беруть сумніви. Можливо хтось був в цьому готелі? І взагалі парк дуже маленький?
Маю сечі• 05 апреля в 21:58
Вам лечиться или в парк?Возле бювета есть парк,вам хватит.
Обычное село,не более.Ну Витя Павлик приедет в местный клуб вас развлекать.
Бавовна• 05 апреля в 22:00
Якщо погуляти-то малий парк, але багато тур поїздок з Моршина. Тихо, спокійно. Файне містечко.
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:01
Ответ дляВся в кредитах
Відпочинком це назвати важко
Чому? Єдине про що зараз мрієш, щоб шахеди не літали над головою і тишу
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:02
Ответ дляМаю сечі
Меня развлекать не надо. Бабушка нужна вода, мы с ней поедем. Ребёнок хочет велосипед напрокат и в парке кататься. Незнание или они там есть?
Вся в кредитах• 05 апреля в 22:03
Ответ дляпу_пугренчик
Якщо це,то тиша вам там гарантована
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:04
Ответ дляВся в кредитах
Якщо це,то тиша вам там гарантована
Не знаєте чи є прокат велосипедів дитячих в парку?
Маю сечі• 05 апреля в 22:04
Ответ дляпу_пугренчик
Про велики не подскажу,нам не актуально.Вода супер,мы заказываем попу из завода и пьём дома,а ездим в Сходницу,люблю её всей душой.А в Моршине мне тошно.
МамОмужа• 05 апреля в 22:04
Я відпочивала в червні,3 дні,компанія проводила конференцію в Моршині,відпочила супер.Після важкого трудового року,такий кайф,не передати.Походила по процедурам,масаж,басейн,сауна.
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:05
Ответ дляМаю сечі
В Сходнице там тоже развлечения разве что в отеле. В самом поселке ничего нету
Маю сечі• 05 апреля в 22:06
Ответ дляпу_пугренчик
Да,нет.Есть бассейн,прогулки,вода и ноут с собой.
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:07
Ответ дляМаю сечі
Ну это есть везде. Мне для ребёнка нужен зоопарк, кинотеатр, велосипед и парк) Трускавец просто надоело
Бавовна• 05 апреля в 22:11
Ответ дляпу_пугренчик
Маленький зоопарк в Моршині є , велосипеди також на прокат є, в літку ще батути ставлять .
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:13
Ответ дляБавовна
Дякую. За готель Богдан не знаєте?
Небоброїдка• 05 апреля в 22:15
Ответ дляМаю сечі
Так краще
Бавовна• 05 апреля в 22:25
Ответ дляJulJul07
Зоопарк в листопаді збиралися вивозити. Велосипедів на прокат не бачили, а самокати були
А їх і не видно, вони стоять між магазинчиками одягу по лівій стороні ( там де п´яна вишня). Треба просто підійти попитати і вони - вивозять.
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:25
Ответ дляJulJul07
Шкода( кінотеатру теж немає?
Бавовна• 05 апреля в 22:31
Ответ дляпу_пугренчик
Шкода( кінотеатру теж немає?
Кінотеатр є, але він при санаторії ( лаванда чи шахтар ) по місцю - розберетесь. За Богдан - не знаю. Але поїхати в це спокійне містечко варто для тихого відпочинку.
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:34
Ответ дляпалка-копалка
ви ж вже питали...
І що вам від цього не заснути?) Читайте інші теми
пу_пугренчик
• 05 апреля в 22:34
Ответ дляБавовна
Дякую!
Невловимий Джо• 11 апреля в 11:48
Я була проїздом 2 дні. Якщо з- метою погуляти, то пару днів вистачить. парк невеликий і трохи запущений. Якщо потрібен просто відпочинок, релакс, то тиждень там можна побути. Таке містечко ніби з сповільненим часом.
Одяг та сумки• 02 мая в 13:19
Моршин як і Трускавець село-ну це місто, але для мене село. Була і там і там. Не моє це- ну підете у ліс кабанчиків за загорожєю погодуєте як зміста виходити до села, а далі що? бувет- бувет-бувет...
Трускавець для мене більше комфортніший
пу_пугренчик
• 02 мая в 16:51
Ответ дляОдяг та сумки
Трускавець для мене більше комфортніший
Згодна. Забрала гроші за бронь і внесла в готель в Трускавець. Я хочу просто тиші і ніяких шахедів.