9556633• 05 апреля 2025

Выборы 2025

Если будут выборы, ваш кандидат
Результат:
вже голосів: 288
83 (28.82%) Против всех
62 (21.53%) Порошенко
36 (12.5%) Зеленский
36 (12.5%) Тимошенко
31 (10.76%) Свой вариант в теме
21 (7.29%) Залужный
14 (4.86%) ОПЗЖ кандидат
3 (1.04%) Буданов
2 (0.69%) Стерненко
0 (0%) Притула
Aksinia 111• 05 апреля 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
Я жду адекватного президента, с которым не только Макрон разговаривать может. А вы ждете Великой Победы со дня на день? Или еще 20% территории потерять не против?
Вы ждёте того, кто ’сможет’ разговаривать с хуйлом ? Так с ним никто из мировых , адекватных политиков не может разговаривать . Даже у Трампа не особо получается склонить хуйло хотябы к 30 дневному перемирию.
Вы считаете, что в Украине есть такой ’волшебник’, который найдёт общий язык с хуйлом без капитуляции ? Никто в мире не может, а Вы такого знаете ?
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ты смотри,что у них там происходит!Разрешили же ему такое сказать
Так йому ’ достойно відповіли’. Що більше такої ’ помилки’, як існування українців ніхто не допустить. Повна ре - русифікація. Або ти стаєш московитам, або тебе більше не існує. Фактично, проголошено офіційно повний геноцид, якщо їм вдасться.
Prervana• 05 апреля 2025
Ответ для9556633
А как же провальный газовый контракт, подписанный ею?
Как личность она мне тоже импонирует, отдельно от интересов страны
Ну памятуя всю ту дичь, я считаю что Юлю тогда крепко подставили и бросили под танк по сути. Чтобы убрать и с политической арены в том числе. Вы помните цирк, когда Юля с Ющом самолёт не поделили и ей не на чем было лететь договариваться за тот сраный газ?
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляopium_black
Цікаво, а якщо інші народи, навпаки, українізувалися?
То з ними буде те саме, що й з українцями, якщо не переформатують ся в московитів
ona3233• 05 апреля 2025
Ответ дляBtscbf5753
Якби хотіли, то провели б вибори. Не треба цих відмазок
Або припиняють нехай військові дії і проводять вибори. Вже давно дуже пора
Ну припиніть. 🤣🤣🤣
AnnaK-29fd• 05 апреля 2025
Ответ дляAksinia 111
Вы можете продолжать лозунгами вещать, но это не изменит того факта, что Зеленский не политик, не дипломат и просто не очень умный человек.
завитушка• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Зверху мала бути фраза : ’ Чому весь світ не помічає війну, ніхто не залучений для допомоги?’

А внизу, від Трампа мало бути : ’Чому ти не завершив війну, якій уже 11 рік, при тому, що отримував від нас мізер допомоги’.
Тоді це була б не маніпулятивна картинка. А так ..
З 22 року Україна отримує мізер допомоги? Та Україна досі тільки існує за рахунок допомоги, яку ще активно розкрадають всі причасні, рівень корупції захмарний, однієї гуманітарки вагонами накрали. тільки й бігаємо з протягнутою рукою -дай, дай, дай.
І дають, але не зеленському, а ЗСУ, бо ЗСУ б´є ворога.
А рівень дипломатії Зеленського ми побачили в овальному кабінеті, як він вміє ’домовлятися’. Так ’домовився’, що поки Америка зупинила нам зброю і розвіддані, то нас з курської області виперли.
’Мізер допомоги’, це ж вистачає наглості таке писати, просто якесь плювання в очі. Та ми без допомоги голі й босі.

Відновлення енергетик -за кошти USAID.
У 2024 році Україна отримала через програми USAID 6,05 млрд дол., включаючи 3,9 млрд дол. прямої бюджетної допомоги – гранту, який на безповоротних умовах надійшов у держбюджет для фінансування невійськових видатків.
Не враховуючи гранту до держбюджету, найбільший обсяг фінансування USAID пішов на програми економічного розвитку (1,05 млрд дол.), гуманітарну допомогу (580 млн дол.) та на фінансування програм сприяння демократії та захисту прав людини (340 млн дол.).
Це мізер? нас би вже не було, якби не ці гроші і та зброя шо ми отримуємо.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
Схоже, що Дуда, Джонсон, Рютте, Мелоні, Макрон, і ще десяток світових лідерів мають протилежну думку
Aksinia 111• 05 апреля 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
А где лознги? Назовите хоть одного политика, кто имеет влияние на хуйла ? Никто не может договорится просто о 30 днях без убийств . Ни Европа, ни Америка . А Вы надеетесь, что в Украине найдётся такой политик ?
завитушка• 05 апреля 2025
Ответ дляAksinia 111
Да. Нам в 2019 один потужний політик обіцяв заглянуть в глаза і дагаваріцца пасєрєдінє. На коліна ставав. Було убєдітєльно.
Aksinia 111• 05 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Так и другой обещал закончить АТО за две недели . Они все обещали и будут обещать. И не только Украине, в США тоже ’24 часа’ обещали ))
Olvia1987• 05 апреля 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
При этом с непомерными амбициями
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ длязавитушка

Відновлення енергетик -за кошти USAID.
Все в порівнянні.
Так, мізер військової допомоги від США.
Джавеліни в 22 році, для партизанської війни. З яким скрипом і через скільки часу хаймарс. А Петріоти? В якій кількості, навіть не декілька десятків.
Про авіацію взагалі мовчу.
Порівняйте з наданою Ізраїлю, який бореться з ХАМАС, а не з другою ядерною державою.
Нам давали мізер, щоб трималися на плаву. Але не для того, щоб зупинити кацапів назавжди
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Тобто, ви тоді йому повірили. А тепер розчаровані. Зрозуміло
Olvia1987• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Рютте это который генсек НАТО?Сказал,что НАТО не будет участвовать в переговорах о мире в Украине.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Тому що розуміє, що ці переговори - ні про що, поки не захоче пуйло. А воно не захоче, поки не отримає удару, від якого не оговтається вже
Aksinia 111• 05 апреля 2025
Міста та села України оголошують 6 квітня Днем жалоби за жертвами атаки в Кривому Розі.

Усі обласні центри України, великі та малі громади пліч-о-пліч з Кривим Рогом.
На знак солідарності із постраждалими та їхніми родинами завтра в громадах буде оголошено День жалоби.

Від Києва до Одеси, від Краматорська до Ужгорода — прапори у містах будуть приспущені, і звучатиме тиша.

Внаслідок удару балістичною ракетою та шахедами 74
людини постраждали, серед них 19 загиблих. Агресор забрав життя 9 дітей.

росія воює з українськими містами, житловими будинками, лікарнями та дитячими майданчиками. Руйнує долі, забирає життя, вбиває дітей.

Олексій Кулеба
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Божа роса’ дубль два. Треба тему створити з цифрами.

Що саме ви вважаєте ’брехливою маніпуляцією з Орбаном’? Вкладав Порошенко мільйони в економіку недружньої до України Угорщини, так чи ні?
А от останнє ваше речення - це типова маніпуляція попошенківців. Хто каже про нього правду - ’грає на руку кацапам’. Ще коли він був президентом, ще якось можна було це втюхувати.
Але зараз? Тим більше, що звинувачується він саме в зраді державних інтересів ´. Ще й Харківські угоди про ЧФ виплили.
Ну то створіть, давайте. Разом із згаданими вами фактами)
Розумію що складно, але навіть ваші побрехеньки треба чимось підкріплювати тож спробуйте.
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Це складно вам - спростовувати правдиві факти про ’месію’, тому і не намагаєтеся)
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну не зливайтеся так швидко. Ви ж тему обіцяли і факти. То де?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Тему створила. Дякую за підбадьорювання)

Як прокоментуєте факт:
Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко отримав від угорського уряду понад 37 мільйонів гривень напередодні зустрічі з його очільником Віктором Орбаном.

Про це стало відомо із даних опублікованих на сайті НАЗК, передає УНІАН.

Так, у 2023 році Порошенко отримував доходи з двох джерел, основне з яких – Міністерство фінансів Угорщини. Звідти йому надійшло 37 млн 104 тис. 440 грн.

Згідно декларації, уряд Угорщини перерахував гроші Порошенку за тиждень до того, як він намагався виїхати за кордон на перемовини з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном. Тоді прикордонники не випустили нардепа з країни, оскільки українські спецслужби отримали інформацію, що його візит до Угорщини може бути використаний російськими ФСБ та ГРУ.

Читати ще: Орбан заблокував 50 млрд для України від ЄС: буде новий саміт у січні

Пресслужба Порошенка не виходила із жодним поясненням, за що йому в Орбана заплатили грош
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

Як прокоментуєте факт:

Так а де ж факти? Просто ваші побрехеньки без посилань на оф джерела?

І ось ці чергові баєчки мала ще й коментувати прес служба ЄС?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love

Якби це були баєчки, то на ’закон і бізнес’ та інші офіційні видання уже б подали до суду.
Але поржіть, що вам ще залишається як посміятися над своєю довірливістю
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це так вбого коли ви брешете і сама розумієте що брешете.
По перше: ЄС дала пояснення надходженню коштів попри ваші брехливі твердження - https://tsn.ua/politika/nazk-oprilyudnilo-otrimann...

По друге: відкриваємо декларацію і бачимо походження коштів - відсотки за інвестиції, саме тому і оплата офіційно від МінФіна Угорщини - https://public.nazk.gov.ua/documents/717f9e9c-4ac3...

Що ще придумаєте?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love

Що ще придумаєте?
Вбого, що ви і далі віддаєте перевагу локшині від Петра
Вас задовольняє його відповідь щодо отримання від Угорщини (яка у війні відверто виступає на боці РФ) коштів з формулюванням

Петро Порошенко самостійно не займається розміщенням коштів, а для збільшення ефективності використання ресурсів залучені незалежні професійні радники, які займаються придбанням державних і корпоративних цінних паперів в Україні і за кордоном. Ці особи є незалежними інвестиційними керуючими, які самостійно приймають фінансові рішення і формують портфель таких інвестицій, диверсифікуючи ризики. ’

Тобто, це незалежні радники вирішили співпрацювати з Угорщиною Обрана, а Петро тут ні до чого
Тепер зрозуміло, чому ви виправдовуєте і бізнес в рф, просто якась сектанська віра в свого гуру (((
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

Бізнес в рф, так само як і хабарі від Угорщини - такі самісінькі ваші побрехенькі які абсолютно нічим не обгрунтовані.
А чого ви причепилися саме до відсотків з Угорщини, цікаво? Ви не бачите в його декларації прибутків від американських акцій?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Так, так, про святого педро всі брешуть. Я вже зрозуміла ))
Угорщина Обрана - на стороні пуйла. І вкладати туди мільйони, під час війни, підтримувати їхню економіку - це підтримувати рф. Очевидні речі, але не для вас. Для вас то ’ побрехеньки’, ну, нехай.
Ирина_Б_• 08 апреля 2025
а где Арестович?))