Если будут выборы, ваш кандидат
Результат:
вже голосів:
83 (28.82%)
Против всех
62 (21.53%)
Порошенко
36 (12.5%)
Зеленский
36 (12.5%)
Тимошенко
31 (10.76%)
Свой вариант в теме
21 (7.29%)
Залужный
14 (4.86%)
ОПЗЖ кандидат
3 (1.04%)
Буданов
2 (0.69%)
Стерненко
0 (0%)
Притула
Ответ дляHelenny
А у нас війна вже закінчилась чи щось схоже на закінчення?
Які вибори?
А воєнні як будуть голосувати?
А ті, хто виїхали?
Які вибори?
А воєнні як будуть голосувати?
А ті, хто виїхали?
Ну подоляк чомусь закинув вудку:
Президент України Володимир Зеленський має йти на свій другий термін. Про це заявив радник глави ОП Михайло Подоляк в ефірі телеканалу FREEДОМ.
’Він глибоко всередині війни і розуміє, як із неї виходити. Моя позиція залишається незмінною - Зеленський має йти на другий термін’, - сказав він.
За його словами, Зеленський уже довів свою ефективність у зовнішній політиці та зможе забезпечити консолідацію партнерської підтримки для відновлення країни після війни.
Ответ дляМанула
Ну подоляк чомусь закинув вудку:
А внутренняя политика кому отдана?
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляBtscbf5753
Які ви всі передбачувані
Навіщо ці відмазки? Ви домовитеся з пуйлом про припинення військових дій чи ні?
Джулияробертс• 05 апреля 2025
Юля з цих варіантів. Ну Порошенко ми бачили. Зеленський і Залужний асоціація з війною і війна далі...Інші кандидати взагалі мовчу....Юля хоча б політик і дипломат нормальний, розумна, ну так, м´яко кажучи не ідеал, але не думаю, що з нею було б погано. В мене норм інтуїція, думаю якби її взагалі обрали свого часу замість Януковича, то і війни загалом могло не бути.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
Кто эти люди, которые за Зеленского голосовать будут? Вы хотите, чтоб продолжалось как сейчас? Вы всем довольны и менять ничего не хотите?
А ви чекаєте змін у вигляді капітуляції?
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ для9556633
Может потому, что я не бот?
Може бути. Є просто прихильники ПОПа, а є саме боти.
AnnaK-29fd• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я жду адекватного президента, с которым не только Макрон разговаривать может. А вы ждете Великой Победы со дня на день? Или еще 20% территории потерять не против?
Та давайте вже Юлю:)) Вже вона стільки років до того йде і ніяк не дійде. Вже і у в´язниці сиділа, й на візку їздила, і обличчя підтягнула. Повністю готова, а все ніяк. Вже мені її шкода. Тільки треба їй змінити оту патетичну риторику і спічрайтерів Зеленського їй підкинути. І думаю, норм буде:)
Btscbf5753• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я повинна домовлятись?? Жіночко, ви щось переплутали?
Джулияробертс• 05 апреля 2025
Ответ дляРеалістка
Та мені теж її шкода, якийсь незавершений прям гештальт.
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляBtscbf5753
’Або припиняють нехай військові дії і проводять вибори’ - це ви написали.
Btscbf5753• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну так нехай припиняють. Я дипломат, президент, депутат, хто я, щоб від мене щось залежало?
Що ви верзете?
Mrs.Ochmonek• 05 апреля 2025
Ответ дляBtscbf5753
Що ви верзете?
Та ні. Схоже, ви просто хамло)
Яке пропагує, що припинення війни залежить лише від президента України чи навіть депутатів. А не від рф - агресора, яке вчора ще раз підтвердило, що вбиває і вбиватиме українців
opium_black• 05 апреля 2025
Ответ длячаревна
А, что изменят выборы? Война сразу закончится?
Агитация уже пошла, даже сайты есть. Недавно один нашла и думала, кто все эти люди…
Btscbf5753• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ні. Схоже, ви просто хамло)
Ну то ваші проблеми, що в звичайних дописах вбачаєте хамство.
Припинення війни залежить від двох
Все залежить від умов. Війна могла і на вечір 24 лютого закінчитись, але ж продовжується і зараз.
РФ вбиватиме доти, доки не погодяться на його умови і не поставлять зручну людину при владі
Поки цього не станеться ми щодня втрачатимемо найкращих
Припинення війни залежить від двох
Btscbf5753• 05 апреля 2025
Ответ дляДаксо
Юля це крінж. Згадайте як вона країну чуть не продала рашці за дешевий газ. Газова принцеса, блін
Та да, от зеля найкращий, він хоча б не втік!
Coffee is Love• 05 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
І до речі, цей ’ конкурент на виборах’, при такій страшній ’ диктатурі Зеленського’ за минулий рік ’заробив’ ще більше, ніж за 2023) Ущємльонний пєтя
А що таке сталося з його бізнесом, що він би перестав заробляти, не дуже зрозуміло? Чи на вашу думку він мав збанкрутувати, щойно втратив посадку президента країни?
opium_black• 05 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Не поверите,но добрая половина населения сейчас на пике своего достатка и благосостояния
Ага, да))) 🤣
Ответ дляopium_black
путЕну на руку тянуть переговоры, выборы в Украине, все это время он будет пытаться наступать, обстреливать нас. Бахнет где то по голосующим и выдаст, что мы сами срываем выборы.
А нам с этого, что?
Не думаю, что тот кто прийдет, так просто отпишитесь ему его хотелки и легко страну пустит под открс.
А нам с этого, что?
Соната любви• 05 апреля 2025
если хоть кого-то из этого списка выберут, нам окончательно будет конец.
список преступников, предателей, воров, геноцидников.