Ластоноша• 05 апреля 2025

Який чай смачний і без цукру?

Все життя п’ю чай тільки з цукром — без нього зовсім не смакує, здається гірким або "ніяким"(ні, не тільки пакетований). Але хочу спробувати пити без цукру, просто, мабуть, ще не знайшла свій чай. Може, є такі, які і без солодкого класно заходять? Порадьте будь ласка :)
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ройбуш
Язвочка• 05 апреля 2025
Я любой люблю несладкий.
Только чёрный крепкий люблю с сахаром.
автор Ластоноша • 05 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Ройбуш
Будь якої ТМ?
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Будь якої ТМ?
Мабуть так. Я люблю Базілур, але зараз складно знайти
Точу ляси• 05 апреля 2025
Мені зелені смачні без цукру, наприклад, з жасмином
Чай не пью, только кофе• 05 апреля 2025
Альпійський луг. Там травички з поля накосили, але пахне гарно та приємно пити без цукру.
Сокодавка ще та• 05 апреля 2025
Я завжди п´ю без цукру. Найчастіше Qualitea, Ahmad, greenfield
Я б такое не носила, но продаю• 05 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Цікаво чому важко знайти стало? Раніше в Сільпо був, зараз тільки інтернет.
Сокодавка ще та• 05 апреля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну не травички накосили, той збір досить важко скомпонувати самостійно.. це смачно
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так, теж не розумію, завжди був гарний вибір, а зараз немає( Ще є у Велмарті, але мало теж
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Я теж таке люблю.
Молчалка• 05 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Greenfield не викликає асоціації з цвинтарем?
Сокодавка ще та• 05 апреля 2025
Ответ дляМолчалка
:) ні. А має?
вкрации• 05 апреля 2025
Чай Каркаде вкусный без сахара и полезный для здоровья.
Молчалка• 05 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
:) ні. А має?
Ну якби це назва цвинтаря у США
дамаБезСобачки• 05 апреля 2025
Ловаре, шампанське, п’ю без цукру
Ух яка ж Я• 05 апреля 2025
чистая мята или чистая душица. но мне все равно с сахаром вкуснее)
Ух яка ж Я• 05 апреля 2025
Ответ дляМолчалка
Ну якби це назва цвинтаря у США
не все тут знают названия кладбищ в США
Сокодавка ще та• 05 апреля 2025
Ответ дляМолчалка
Ну якби це назва цвинтаря у США
От бачите, як добре не знати англійську :)
Ластовиння• 05 апреля 2025
Будь-який)
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ну зелене поле, логічна назва наче для чаю. Раніше до війни його було багато в дуже популярним був, ще Tess наче. Зараз лише в деяких магазинах є
БезникаяЯ• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
В наборе цветочный Ловаре есть ройбуш с малиной, щас пью.
Ответ дляБезникаяЯ
Дякую) я на Ловаре ніколи не звертала увагу, бо думала, що він тільки чорний або зелений буває.
Булькаю• 05 апреля 2025
Автор попробуйте как-нибудь чай развесной, качественный, по подходящий вам по бюджету. Хороший чай точно не хочется сахаром перебивать
Папобус• 05 апреля 2025
Ответ длявкрации
та шкідливий для зубів
НеВРотик• 05 апреля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Так, і альпійський луг, я цей набір заради цих двох видів і беру іноді) оті червоні не подобаються
Спасу мир• 05 апреля 2025
TWG
чай это настой чайного листа, именно он должен быть вкусным. Сахаром только убивается вкус
вкрации• 05 апреля 2025
Ответ дляПапобус
та шкідливий для зубів
Не знала об этом, я его пью с 2008 года, зубы не испортились.
БезникаяЯ• 05 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Мені роял десерт заходить, на смак як теплий вишневий компот)
НеВРотик• 06 апреля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
А я не можу його пити, залишаю, а потім як немає зовсім нічого то вже п´ю)