Куда ж без меня• 06 апреля в 10:07

Не богатые девушки, вы можете позволить купить обувь и какую

Задумалась, что не могу себе финансово позволить обувь, хожу клею по сто раз старую, мажу кремом. Для меня 2000+ дорого уже.
Посоветуйте что вы покупаете не дорогое, не кроссовки
Украиночка• 06 апреля в 11:17
Ответ дляМеня не звали
лучше уж в секондах фирменную ловить, ссс - фигня
Це точно. Мама моя таке модне знаходить. Але не шкіряне і мені не підходить. При чому вона працює. І це робить виключно вихідні та після роботи.
Timber30• 06 апреля в 11:24
Купляю все на секонді. От і зараз виторгувала за 200 грн )). Білі, легесенькі лофери
Меня не звали• 06 апреля в 11:25
Ответ дляУкраиночка
Купую шкіряну на розпродажу в деяких інтернет магазинах. Але все одно це 2000-2200. Бо без знижок вона 3000+
Також заходжу в магазини в кінці сезону. У мене 36. Часто залишається. Але так пару разів купила не шкіру. Хоча було зазначено як шкіра. Якщо Київ. На Даринке є недороге взуття. Часто в розпродажі.
Мама моя в секонде знаходить все дуже дешево але вона може легко носити не шкіру. Я не можу. Дуже натирає.
Я тоже только кожу предпочитаю. Ну и кроссовки могу из сетки
Кучерявочка• 06 апреля в 12:10
Ответ дляЖирафовое варьенье
а чого ж хамовчуєте, що в одної і тої ж марки часто бувають різні по якості лінії взуття? Чи як скетчерс, то апріорі - якість і люкс?
что я замалчиваю? я что носила все линейки? я откуда знаю какие вообще там линейки) это обувь недешевая, 1900 вот кроссовки стоят, так думаю лучше чем из конфиската ж будут, все же бренд
Светка-пипетка• 06 апреля в 12:39
Ответ дляУкраиночка
Я чоловіку купила там рибок кроси. Літні. З сіткою. Але неочікувано підошва потріскалась і злізла через місяць. Як пінопласт пофарбований...
Мабуть, як попадеш(
Жена миллионера• 06 апреля в 13:19
Ответ дляЛорка-хлорка
А чего трудно. Это уже нужно лечить. 1500 грн за обувь это сейчас дёшево. Ниже цена это вообще картон.
Мадам, кому-то 1500 и 3000 грн может быть нужнее сейчас, чем обувь.

Многие за 5 грн удавятся, а вы про 1500
Налогообложу• 06 апреля в 13:25
Ответ дляГравіцапа
Думаю, что кожаную обувь дешевле не купить
Хотя зимой были ботинки по 1600
Я хожу в кроссах
Потрібно вміти шукати. Є сайти зі знижками, є сайти де по 998 грн продають шкіряне взуття з мінімальним браком. Я взагалі не купую взуття дорожче 2000 грн
Пи Пи Пилюля• 06 апреля в 14:51
Ответ дляКуда ж без меня
Нога проблемна, боюся
У вас є Інтертоп?
Там завжди можно поміряти, я 8 березня купила Geox за 1500, мені подобається на Либідській (Київ), він стоковий і там завжди гарні ціни (зазвичай нижче ніж на сайті).
автор Куда ж без меня • 06 апреля в 16:51
Ответ дляПи Пи Пилюля
У вас є Інтертоп?
Так є, але в нас дуже дорого там