nennsi• 06 апреля 2025

Друзі, давайте поздоровимо Петра нашого Олексійовича

Бо він знову потрапив до переліку найбагатших людей планети за версією "Forbes".
Статки Петра Олексійовича оцінили в 1,8 МІЛЬЯРДА‼️доларів, що забезпечило йому 1947-ме місце в списку найбагатших людей Світу🌎
До речі, в торішньому рейтингу доларових мільярдерів Порошенко не Згадувався.
А цього року якось зміг, цього року якось досяг Вершини.
Тепер йому точно вистачить на Каву.
І не тільки на каву, а й на на цілі плантації кавових дерев, на сотні, на тисячі Плантацій.свята людина..... Він все для людей, все для армії.... Невтомний наш джмелик
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ дляPole
До речі, якщо ’в торішньому рейтингу доларових мільярдерів Порошенко не Згадувався’, то що ж ви нам тут цілий рік локшину на вуха вішали ’фобс, фобс!..’
А син його, теж не згадувався ? ))
lus_so• 06 апреля 2025
Ответ дляnavariya
Вони жебраки з маєтками і бізнесом?
Жоден з них не мав крупного бізнесу до президентства і не має після. Янек з його камазом награбованого це взагалі красива історія. Чувак настільки тупий, що віз майно буквально камазом. Де він там зараз на росії - не цікаво.
navariya• 06 апреля 2025
Ответ дляlus_so
Хто зна що в них було?
Не вірю, що там були гроші мільярдами...
Не бачила на власні очі.
Суди і все таке.. І що?
lus_so• 06 апреля 2025
Ответ дляnavariya
Хто зна що в них було?
Не бачила на власні очі.
Суди і все таке.. І що?
Ну да, Порошенка мільярди ви прям руками мацали і вірите всьому що скажуть. А тут ’не чула на бачила не вірю нікому’. ’Тому що послідовна’.
Юлія-cc64• 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А син його, теж не згадувався ? ))
Відкрийте рейтинги форбс і подивіться? Ні, не вмієте гуглом користуватись? Вам 70?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ для Юлія-cc64
А ви ейджист?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2025
Ответ для Юлія-cc64
Я таки погуглила. На сьомому місці вони були в Україні минулого року - Олексій і Петро Порошенки, сумарно з 1, 05 млрд
Зараз уже сам Петро на третьому. Ось так поводяться міліардери - був один , поділився з сином, і ось через рік їх уже два ))
Юлія-cc64• 07 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Посилання будь ласка. Бо я не бачу ніякого 3го місця. Може ви кудись не туди дивитись? Або я
Mrs.Ochmonek• 07 апреля 2025
Ответ для Юлія-cc64