Не вірю я в ці мита. Чисто для падіння ринку акцій, знецінення і купівлі за безцінь. Недавно тільки слухала на ТЕД якогось перця: я на кризі 2008 року зробив мільйони, такий шанс раз на сто років. Де ж теперішньому поколінню отримати такий шанс?
Вот вам і шанс. Трамп блефує. Він гравець. Ща скупить все за безцінь. Взагалі не політик, таке враження шо прийшов заробити на всьому чому можна.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 15:41
Цей гравець хоч би не догрався ще до однієї ’великої депресії’ американської економіки. З чого там минула починалася? Чи не з обмежень торгівлі?