Упругая попка• Изменено 06 апреля 2025

Опять зимнюю куртку доставать…

Ну шо ж такое
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
нечего доставать - отвезла все на богатые села - и одежду и обувь
прийдется неделю перетерпеть
Куда отвезли?
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ длячаревна
А куда вы прячите, на чердаки? Откуда такая проблема достать тёплую куртку)
У вас як завжди тупі коментарі
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Шикарная погода. Подольше б не было е&учей жары
Обожнюю, коли отакі сніжні королеви стогнуть влітку від сонечка
Скоро-скоро
Кондуктор маршрутки• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Куда отвезли?
к маме на полгода на хранения
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
к маме на полгода на хранения
На багате село?
Кондуктор маршрутки• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
На багате село?
ну это шутя
Поліцейський патруль• 06 апреля 2025
Ответ дляМаю натхнення
Так завтра ж Благовещенье, всегда холодно.
Неправда... наоборот все те годы тепло было. Даже жарко.
чаревна• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
У вас як завжди тупі коментарі
Мимо которого вы не могли не пройти и не слить ядок
СкокоМнеДадите• 06 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
В Одессе снег пошел 🙈🙈Я шубу достану даже
Бред, уже в Одессе он растаял, и мороза нет какая шуба, ну лижбы шо)))
СкокоМнеДадите• 06 апреля 2025
Это было утром в Одесса за 30 км от города, уже все снега нет, мороза нет
НаБалКоніХодять• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Скоро-скоро
Обожаете, когда другим плохо? Это чуть-чуть странно🤔
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ні, не розумію тих, хто любить зиму і холод. Фу
Області пітьми• 06 апреля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
100%
Ненавижу
Летом сдохнуть можно
Області пітьми• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Скоро-скоро
обожнюєте, коли люди непритомніють від задухи та зневоднення? коли трапляются інсульти та інфаркти? нічого, як будете людям бажати страждати від спеки, то і на вашій вулиці колись трапиться таке ʼсвятоʼ
Свій варік• 06 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ага , а ви автоматом бажаєте людям замерзати в окопах, на вулицях, мерзнути тваринам, хворіти від нестачі опалення , заробляти бронхіти,фарінгіти, грип.
Краще спека вже.
Області пітьми• 06 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Краще спека вже.
я не бажаю лютих морозів, та їх вже й не буде, бо клімат змінюється, достатньо помірної прохолоди, але бляха не тієї спеки, що була минулого літа! а далі буде тільки гірше!
а ось те, що УФ індекс зашкалює, зокрема, над європейським континентом, що річки та колодязі пересихають, що нас тут скоро всіх попалить і поплавить - і тих, хто в окопах, і тих, хто на дивані з прохолодним прАсЄчкА, то факт
гляньте статистику, скільки людей помирає саме від спеки та задухи, від неї нікуди не подінешся на відкритому повітрі, або якщо немає ел/ен та/або кондиціонера
а фарінгити та інше можна заробити від кондиціонерів, особливо, непрочищених
ну й ковід ходить влітку також, йому до дупи та спека
Морковку дай• 06 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вы душная очень 🙈