Кудлата хмаринка• 1 час назад
Нужно ли легализовать добровольную эвтаназию?
как вы считаете, нужна ли добровольная эвтаназия для людей с диагнозами?
Незнакомлюся• 9 минут назад
В нашій країні- не факт. Буде багато охочих скористатись в негарних цілях.
Хоча коли я дивилась як мучилась мама перед тим як пішла від онко - думала про це. Але останній місяць на наркотиках вона була не при тямі і не могла приймати рішення.