Редисочка• 06 апреля в 14:56
Замовляннння з Китаю, яка служба доставки?
Можливо хтось знає і може порадити кращу і дешевшу службу доставки ніж Meest China? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Редисочка
• 06 апреля в 15:01
Ответ дляБавовна
Укр пошта
В Укрпошті є такі послуги щоб доставляти з таобао чи інших платформ?
Бавовна• 06 апреля в 15:02
Ответ дляРедисочка
Хай китайці самі відправляють
А щоб дешево то морем треба
Пацан к успеху шел• 06 апреля в 15:32
Они сами решают какая доставка. Вы пишите только свой домашний адрес
Да Щас же• 06 апреля в 16:00
Ответ дляБавовна
Хай китайці самі відправляють
А щоб дешево то морем треба
Посылка с морем идет уже 5 месяц . Наверно ее несут вручную . Тема деньги вернула
Редисочка
• 07 апреля в 08:28
Я не питала про аліекспрес чи тему, де доставка включена. Я запитувала про внутрішні китайські платформи і платну доставку в Україну.