Сонячний день• 06 апреля в 15:13

Кто носит ароматы этого бренда?

Этот или другие, отпишитесь о своих впечатлениях?
Давно хочу попробовать, стоит?)
Фляшка на трьох• 06 апреля в 15:20
Впечатления других могут быть совершенно противоположны с вашими, это факт. И носы слышат по разному и садиться на всех по разному. Что бы понять, это только тест на своей коже, с любым ароматом.
Смурфик• 06 апреля в 15:23
Я тоже давно на них смотрю, одна блогерша сказала что очень крутой аромат, а другая что вонючая вонючка одна из 10 найхудших ароматов- поэтому без затеста покупать передумала
Потужна махіна• 06 апреля в 15:26
Был пробник другого аромата, более свежего. В облако если заходишь - ок, а на коже очень быстро становился откровенно мужским. Пробуйте.
Тріль підпільний• 06 апреля в 15:26
Мне не нравится эта марка.
Потому что они пытаются создать что-то ради хайпа, не для людей
GaleTTa• 06 апреля в 16:02
Брала только you or someone like you.
Ничего сверестественного, хороший лёгкий аромат не слишком стойкий
Да_Я_ТакаЯ_• 06 апреля в 16:26
Років 7 тому дізналась про бренд, зацікавилась, набрала купу пробників, тестила.
Були відверто дивні, були прикольні.
Один доньці-підлітку сподобався, назву не пам´ятаю, по аромату - тотальний баббл гам)
Собі брала Путану в палаці, Тільду Суінтон і Жасмін і сигарети. Від Жасмину мій колега балдів, казав, я пахну, як його перша любов))
Там аромат ментолових цигарок, дощу, мокрого жасмину. Трохи дивний, але крутий.
Стійкий, розкривався гарно, шлейф був невеликий, але виразний.
Путана дуже пудрова. Пахне просто чистим тілом, ніби помилась фіалковим милом і лягла в ліжко з чоловіком, тому до запаха пудри і фіалок додався аромат гарячого тіла. Аромат ’не в люди’, для дому, або коли хочеться в ліжку в ’дівчинку’ погратись.
Тільда Суінтон для мене по ідеї щось близьке до Садів Нілу - дивне, дурнувате, але затягує.
Аромат гарбуза з різними додаваннями. Реально придуркуватий, але щось в ньому є.
Десь в офісі буде відчуватись дивно, а на дачу, на природу, вдома - норм.
Я б сказала, що парфуми цього бренду не кожному підійдуть, треба мати почуття гумору і немаленьку таку самоіронію, щоб їх носити. Любительки Імператриці і іншої попси не зацінять.
По якості - все ок. Стійкі, розкриваються гарно, без хімози, є невеликий шлейф.
Брати тільки після затеста.