Xвостокрутелка• Изменено 06 апреля в 17:21

Подивилась аерогрилі і в шоці від цін..У кого за 15 тис грн- варта своїх грошей?

Зацікавила мене покупка аерогрилі, мультиварку маю, всі пишуть, що це інше і хто на пп в основному користуються тою аерогриллю. В інтернеті сильно не моніторила, але те, що в інстаграмі випригувало до 5 тис грн..ну ок. Заходжу сьогодні в Комфі і я в шоці, починають за 15 тис пропонувати. Чи я чогось не розумію чи то реально класний гаджет і необхідний, щоб стільки платити? Напишіть мені, хто має аерогриль - особливо цікаво отакі дорогі, вони реально потрібні і класні? Я на пп, 2 сина школярі, готую часто, але порції невеликі, любимо різну їжу і свіже, тобто зготували - з*їли ...
Купити дорожчу можу, але чи варто...Чекаю ваші поради
Анчо Ус• 06 апреля в 17:21
до 2х тысяч купите и не морочьте себе голову)
ЕлькиПальки• 06 апреля в 17:22
Покажіть ці грілі за 15тис в комфі, коли вони за 3-7тис в середньому.
Невже так складно відкрити інтернет і подивитися?
Аноним_1857• 06 апреля в 17:23
Мені подобається , але за 15 це щось дорого , купляли десь за 5, працює добре ) так, це не мультиварка, її теж маю, але в аерогрилі мʼясо , рибка супер і картопля класно виходить
ЖаннаНеАгузарова• 06 апреля в 17:24
Ні, не треба переплачувати.
Кнопус• 06 апреля в 17:24
а як ви іі називаєте в жіночому роді, аэрогріля?))
пс в мене за 2 чи 3 тис з алі, користуюсь і супер, хоча і за 15 думаю норм
автор Xвостокрутелка • 06 апреля в 17:24
Ответ дляЕлькиПальки
Ninja фірму гляньте на їхньому сайті.
Кажуть - ця фірма сама перша розробила аерогрилі і самі вони кльові. і 15 це не найдорожча ще.
Які за 3- 8 хороша? Ви маєте? Порадьте, будь-ласка.
ЖаннаНеАгузарова• 06 апреля в 17:25
Ответ дляXвостокрутелка
Ninja фірму гляньте на їхньому сайті.
В мене англійська марка, купила за 3 тис, 8 л.
ЕлькиПальки• 06 апреля в 17:25
Ответ дляXвостокрутелка
Ninja фірму гляньте на їхньому сайті.
автор Xвостокрутелка • 06 апреля в 17:26
Ответ дляЕлькиПальки
фото
https://comfy.ua/ua/mul-tipech-ninja-foodi-max-af4...
Айпишница• 06 апреля в 17:27
Ответ дляXвостокрутелка
Ninja фірму гляньте на їхньому сайті.
Тю
Так они цены придумать на свою хню не могут
Берите что-то попроще и нормального бренда
Тракторні війська• 06 апреля в 17:27
Вот моя. Каждый день пользуюсь
Эрнеста• 06 апреля в 17:30
https://redimal.in.ua/multypich-aerofrytiurnytsia-...
у меня Нинзя эта, 5+++++++++++
автор Xвостокрутелка • 06 апреля в 17:31
Ответ дляЭрнеста
у меня Нинзя эта, 5+++++++++++
о, і ціна нормальна. мені ось цю радили https://comfy.ua/ua/mul-tipech-ninja-foodi-max-af4...
ЕлькиПальки• 06 апреля в 17:31
Ответ дляXвостокрутелка
https://comfy.ua/ua/mul-tipech-ninja-af100eu.html
ЕлькиПальки• 06 апреля в 17:34
Ответ дляXвостокрутелка
Чому у цих радників не спитати те, що вас хвилює?
Эрнеста• 06 апреля в 17:37
Ответ дляXвостокрутелка
https://hotline.ua/ua/bt-frityurnicy/ninja-health-...
Блондинка в Законе• 06 апреля в 17:51
Ответ дляXвостокрутелка
Так тут 2 чаші на 9,5л, а там одна на 5,7л
Guzelli• 06 апреля в 18:09
У меня такой, я его каждый день использую пару раз так точно, духовку забыла когда включала , очень довольна , особенно крылышки и сырники вкусные
Белая и пушистая• 06 апреля в 18:39
Ответ дляXвостокрутелка
Нафіга купувати таке одоробло, якщо є духовка?
Яйцеголовая• 06 апреля в 18:48
А в ньому чаша пластмасова? Це всім норм?
Lightg• 06 апреля в 23:55
Ответ дляАнчо Ус
Ну так, а потім писати, що ця приблуда стоїть пилом припадає, тому що об´єм малий і потужність мала - ні на трьох не приготуєш, ні час не зекономиш.
Царевна_несушка• 06 апреля в 23:56
В мене Ninja, 180 модель, літеру не пам´ятаю, на новий рік купували за 5000 грн, цілком задоволені. Нас двоє і дитина. Якщо більша сім´я, вже буде замалий.
Царевна_несушка• 06 апреля в 23:58
Ответ дляБелая и пушистая
Поки духовка розігріється (10 хв), ця піч зі старту вже приготує (10 хв шніцель, 8-9 хвилин філе хека, стільки ж нагетси, 15 хв 4-5 слойок з начинкою)
Анчо Ус• 07 апреля в 07:08
Ответ дляLightg
если меньше цена совсем не факт, что будет фиговой приблуда, мультю за 1300 купила, 5 лет нормально работает и все ок, и я такая не одна
Царевна_несушка• 07 апреля в 10:34
Ответ дляАнчо Ус
У недорогих зазвичай невеликий об´єм, готувати на 1-2 максимум. Я ж не пишу, що вона не буде нормально працювати. Буде, але не під потреби сім´ї більше двох людей
Анчо Ус• 07 апреля в 10:35
Ответ дляЦаревна_несушка
У меня мультя на 4 литра. Вполне хватает на трех даже
Царевна_несушка• 07 апреля в 12:57
Ответ дляАнчо Ус
хм, в нас на трьох 6,2. Ну ок, у всіх свої потреби, звісно.
ЕлькиПальки• 07 апреля в 15:46
Ответ дляЯйцеголовая
Паперова🤣
Анчо Ус• 07 апреля в 17:23
Ответ дляЦаревна_несушка
ваше право, нам и 4 хватает)