Коко Шанель• 18 апреля 2025
Постільне по 500-600 грн в інста, хто купував?
Поралась реклама магазину інста. 19 тис підписників, заманливо ціна, але боюсь лоханутись бо купівля від 3 од товару
Коко Шанель
• 18 апреля 2025
Там є багато відео з горами постільної білизни. Видно що вона є в наявності
Безпорадна Кроко• 18 апреля 2025
Там буде ткань 70% полиэстера, 30 коттон.
После третьей стирки пойдет катышками.
Такое можно брать разве что, как гостевой комплект.
После третьей стирки пойдет катышками.
ВЫВсеВрете• 18 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Так заманливо
Это 100% будет скрипучая синтетика. Включите голову)
nabludatel• 18 апреля 2025
Вілюта рафронс по 800-900 грн на офіційному сайті. Там точно 100% бавовна.
Беріть у нормальних виробників і не шукайте собі пригод.
Наша взяла• 18 апреля 2025
Мне нравятся эти милые люди, верящие в реальные 19 тыс подписчиков в Инсте и в постельное бельё хорошего качества за 500-600 грн в 2025 году.
ReintTycha• 18 апреля 2025
Ответ дляnabludatel
Так. Неймовірна якість.
Навіть не очікувала
Кусман Сиру• 18 апреля 2025
Цена абсолютно не реальная для Украины, скорее всего будет синтетика, тонкая ткань, которая быстро закошлатиться. Проще уже какую-то икею или юск акции поискать, чем непонятно что покупать .
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Та вона то в наявності просто гамняна постіль
Булку Дай• 18 апреля 2025
Я пододіяльник за 500грн знайти не можу, а тут комплект. Це явно 100% синтетика.
любименькая• 18 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Так заманливо
Купила я так ’сатин’, в гарній подарунковій упаковці, ’натуральна тканина’. Відкрила дома -воніще, шелестить як пакет АТБ, тому не раджу. Купуйте перевірені ТМ
как тебе такое илон маск• 18 апреля 2025
Ответ длялюбименькая
І я так лоханулась: купила ’сатін’ , 2 комплекта, 100% котре написано, а по факту прийшов 100% поліестер😬
Пишна молодиця• 18 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Так. Неймовірна якість.
Навіть не очікувала
І я плюсую за Вілюту раніорс. Ціна-якість на відмінно. Користуюсь більше року, перу щотижня, як нове.
Ярослав до того був, це небо і земля просто.
Донька брала подібне з інсти, скаталось жахливо(