Без коментарів...
Ответ дляPassiflora_
У вас будинок з картону?
В мене звичайний хрущ, ще й останній п´ятий поверх (без техповерху). Зараз 22 градуси. Як буде холодніше є обігрівач і тепла ковдра.
У меня панелька, угловая. +17. Обогревателем уже нельзя воспользоваться, весь подъезд без света
Касабланка8888• 06 апреля 2025
Мені без опалення в квітні живеться чудово.
Набагато краще, ніж без грошей після сплати компослуг.
Olga_Ololoeva• 06 апреля 2025
Слава богу отключили отопление, дома 20-22 градуса. Не знаю где там холодно я шла сегодня в расстегнутом пальто под ним рубашка и кроссовки
Coffee is Love• 07 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
В мене в будинку зараз +15 а коли буде мороз на дворі то температура буде падати нижче 10.
От бідося
Coffee is Love• 07 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Схоже на якусь сказку.
А мені ваші +15 на казку схожі
Coffee is Love• 07 апреля 2025
Ответ дляMerlana
чому під´їзд без світла?
Ответ дляДжага Джага
Схоже на якусь сказку.
Яка казка?
Банально цегляний хрущ це 60см стіни із цегли, температура навіть без опалення в квартирі де ні хто не живе(жодним чином не догріває) була 18°
І це не південна сторона і не схід
Просто хороші вікна з якісним склопакетом.
Коли не було опалення восени і ще не спустили пробки в батареях (весь листопад) гріли кондиціонером+ тепла підлога на кухні і с/у і було 22-24 (це ми не старалися більше натопити)
І це не південна сторона і не схід