Пише відчувається як -7. Вітер північний, пробирає до кості. Причому на тиждень вперед отак холодно за прогнозом.
Так люблю квітень. Дуже жаль, що третина місяця отака холодна.
Mondays Child• 07 апреля в 08:28
В прошлом году тоже так говорили. А летом было +40...(ааа, не хочу такое опять
)
Just a crow• 07 апреля в 08:29
Я теплые вещи не прятала, так как знала что сюрпризов от погоды можно ожидать.
Coffee is Love• 07 апреля в 08:31
Ответ дляSofia2008
яка погода на Благовіщення - таке буде й літо
а коли Благовіщення?
СвітланкаОК• 07 апреля в 08:31
Ответ дляCoffee is Love
а коли Благовіщення?
було 25, а по старому сьогодні
Just a crow• 07 апреля в 08:32
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
абрикосы нам светят в этом году или нет?
Похоже что нет😔 у меня на абрикосе цвет потемнел, вчера утром была беленькая красивая, а сегодня от красоты ничего не осталось🥺
Coffee is Love• 07 апреля в 08:32
Ответ дляSofia2008
Сьогодні
Ну насправді було б добре в поточних мовах, але щось сумніваюсь - пророкують ще спекотніше літо, ніж торічне.
spicy_girl• 07 апреля в 08:35
Ответ дляMondays Child
)
У нас квітень був аномально теплим в минулому році. В футболках ходили. Перший раз за 8 років були абрикоси
SARA Abramovнa• 07 апреля в 08:36
Ответ дляSofia2008
Не будет жары, хорошо)
Хитрый Лис• 07 апреля в 08:38
Зимние шкары и курточки даже не убирала с вешалки)) В марте-апреле ещё можно ожидать и снег, и мороз
Да и резину ещё не меняла.
Just a crow• 07 апреля в 08:38
Ответ дляCoffee is Love
а коли Благовіщення?
Раньше до куйдоб календарь, было 7 апреля, сейчас 25 марта.
В новом календаре сегодня никакого праздника нет.
Хитрый Лис• 07 апреля в 08:38
Ответ дляnennsi
Вилізла на вулицю глянуть чи виїду літньою гумою по справам
Рановато поменяли)
Я с почты свою забрала, но решила ещё недельку подождать. Как оказалось не зря)
Я не Сірожа• 07 апреля в 08:47
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Абрикоси вже відцвіли, то, може, й переживуть заморозки, в нас цієї ночі -2 було під ранок((
А от з персиками питання, вони якраз активно цвітуть(
Ответ дляSofia2008
Добре, що ви сказали, що сьогодні свято
Ответ дляnennsi
Мені чоловік сказав зимову гуму не можна міняти до 15 квітня. Типу, якщо дтп і там щось спірне, то можуть зробити винуватою, що на літній гумі.
Нема вам причин хвилюватись, наче льодяної кірки немає
Ответ дляНезламна
Машину не перевзула, куртки не ховала. Як знала, короче:)
Я ховаю куртки,бо було тепло і дістали легші куртки всім, вітровки, жилетки. Куди дітись іід тої кількості верхнього одягу в коридорі