Бесконечность-не предел• 06 апреля 2025
Працювати на Укрзалізниці це сором?
Чоловік працює на Укрзалізниці і отримує 15 тисяч гривень
Це дуже мало
Він каже всі так отримують і менше навіть
Це дуже мало
julia-678c• 07 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Ну как неиотменчли,моей лучшей подруге,нач отдела кадров за пронрамулину была доплата,сейчас убрали вот сейчас
Так это не означает что отменили абсолютно все доплаты
Эт вернячОк• 07 апреля 2025
Ответ дляjulia-678c
При тому такі доплати не на постійній основі, а за службовою запискою вищого керівника. От або розглянули, вивчили питання і вирішили , що можна не платити, що програмуліна в межах посадових обов´язків і вимог або просто провтикали і не подали на доплату документ
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Помощник машиниста
Не очень работа. В плане влияния на здоровье. Говорят что у низ больное место сердце из за магнитных полей Поэтому все же лучше чтобы он в другое место перевелся.
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Це оклад...а премії, надбавки, доплати?
Как раз 15000 ставка, премии 15-50 проц, доплата за выслугу после года . Те кто работает по 10 лет +2000 где-то
Ну и налог и
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Тоді коли він вибирав професію там зарплата була висока
Все время машинисты хорошо получали. Но там сердце!
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
5 років працює
Где то 1000-1500 за выслугу
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Ні
Графік ненормований
То вночі працює
То в день
Графік ненормований
То вночі працює
То в день
Тогда можно подрабатывать...но только желание надо и т д
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Ну тогда беру свои слова обратно....тогда непонятно зачем он шёл на жд
Всегда машинисты хорошо получали но не сейчас
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляjulia-678c
Ставка +премия+выслуга+ночные и вечерние+работа в выходной +сверхурочные+вредность. И некоторые еще по совместительству работают. Даже если ставка не супер большая то со всеми этими доплатами можно не плохо получать
В свое время вредность+ ненормированный рабочий день была одна доплата 4 проц
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Сьогодні купую в овочевій лавці продукти, обл центр, Південь. Заходить знайома продавщиці і пропонує на молокозавод працювати, з плата на руки 20тис+, розвозка, харчування , не треба на протягах стояти за прилавком і що? Продавщиця каже: є, ніііі, там треба працювати, а мені тут коло дому простіше
Когда чел привыкает возле дома работать его вс жизнь организована конечно он не пойдет куда-то далеко
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляГага Газу
Якась брехня. Мій брат працює там вже 30 років. Отримує більше ніж вдвічі від того, що ви написали. Звісно залежить від годин, нічних, святкових. Але точно не 15.
Возможно направления ещё имеют значения
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляjulia-678c
Откуда у вас такая информация?
Мы работаем в этой сфере
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляРозумна Губка
Не знаєте?- побачите. Ще скажіть що не на простої зараз. І що не заставляють брати за свій рахунок у квітні? І що не збираються ввести чотирьох денку
Збираються, треба писати за свій рахунок
Розумна Губка• 07 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Так, економія з/п, навіть простої не врятував
julia-678c• 07 апреля 2025
Ответ дляРозумна Губка
Зато давать премии по 50% деньги у них есть
Эт вернячОк• 07 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Можливо, то не так далеко від неї, сказала, що на тому заводі вже працювала, більше не хоче . Я релокувалася і працюю, бо по моїй спеціальності не було роботи з початку війни (на простої мінімумалка) коло дому, ну і чоловіку тут запропонували серйозну роботу, то як жінка декабриста переїхала сюди, де працюю. Особо вибору не було, але зараз все влаштрвує
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляРозумна Губка
Саме в мене не було простою
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляjulia-678c
50 відсотків премії + 1 день зп свій рахунок це краще ніж премія 15 відсотків
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Я теж не хочу працювати же працювала яку б зарплатню не пропонували.
Коли є кращі варіанти навіть за меншу зарплату то йдуть туди.
В мене зараз робота 5 денний робочий день і 8-16.
Раніше було 5-6 денний 8-18 без перерви , зарплатня більша на 4 тисячі. Їхати довше , відпустки немає і т.д.
На роботі постійна напруга , а моя колега не мала змоги то пішла працювати на аналогічну роботу, її зарплатня вища але вона менше знаходиться вдома , меньше має часу на готування тому купують готове в ті ж гроші тратять або більше навіть ....
Коли вибору немає роблять де є , підлаштовуються
julia-678c• 07 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Конечно лучше, но дают её избранным. В одной службе на одном предприятии премия работникам 30%, а на другом 50. Работу они делают одинаковую
Ленивица-красавица• 07 апреля 2025
Ответ дляjulia-678c
Бачите і зп різні в премії ніколи не вгадаєш де краще , одне добре робота є завжди .
В мене наприклад були декілька робот які закінчилися поки найдеш нову чай втрачається в гроші теж
Эт вернячОк• 07 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Я б дуже хотіла вернути час назад(коли була ставка, вислуга в нас 30%, в чолпвіка40%, премії , доплати...а потім в мене простій підприємства, його підприємство - процедура
банкротства...), спробували попрацювати в столиці, в нашому випадку іти навіть на держ.службу виявилося не вигідно, пообіцяли одне, по факту не дотягнули до обіцяного, потім реформа якась, що йому доплати зняли...а його кваліфікація така, що за копійки робити він не повинен, почав шукати, знайшов. Переїхав, треба я в побуті , наче все робить, але не з усім справляється. Теж поїхала, тут хоч повна з плата, а не частково...
на жаль чи на радість життя диктує свої умови.
Розумна Губка• 07 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
а де це премії по 50%