Жінка з перцем• 06 апреля в 22:21
Чи буде смачно, якщо...
Спекти сирник без цукру та інших підсолоджувачів? Я деякий час не можу вживати цукор, а сирник так і кортить запекти. Але хочеться знати, чи не переведу я продукти.
Да, я блондинка!• 07 апреля в 07:20
Ответ дляElena-eedc
Бабушка стевию не знала) В войну был сахарин или что-то другое, я не помню названий.
Погуглила. Так, сахарин. Він навіть був заборонений. Зараз - дозволений, але попереджають , що не зовсім безпечний