Жінка з перцем• 06 апреля в 22:21
Чи буде смачно, якщо...
Спекти сирник без цукру та інших підсолоджувачів? Я деякий час не можу вживати цукор, а сирник так і кортить запекти. Але хочеться знати, чи не переведу я продукти.
фрау Гітта• 06 апреля в 22:22
Якщо сир буде кислий то відповідно і сирники будуть кислі.
Зможете їсти кислі сирники? Тоді готуйте.
МЧСница• 06 апреля в 22:23
Якщо любите сир кисломолочний без цукру, то вас задовольнить. Раджу додати зелень і часник.
Топтунша• 06 апреля в 22:23
Экспериментировала. Мне не вкусно несладкое, с изюмом еще как-то, но тоже не то. С сахзамом тоже не люблю, вкус его чувствую
Федорино Горе• 06 апреля в 22:23
будет, если добавите изюм. но все равно вкус будет на любителя. почему бы просто не поесть один творог как блюдо.
Чарівне зіллячко• 06 апреля в 22:26
Можна родзинки додати, банан. Якщо цукор не вживаєте - вам буде смачно.
Бабо-лебідка• 06 апреля в 22:30
Нормально, я пеку. Можно изюм или сметаной или сливками полить, вообще хорошо.
Да, я блондинка!• 06 апреля в 22:32
Яблуко солодке натріть.
Давно не використовую цукор. Стевію- рідко
Бяки-козяки• 06 апреля в 22:35
Я ребенку все с бананом делала, когда еще сахар не ввела и ели всей семьей. И в блины, в оладьи, в сырники, выпечку
Оскорбляю всячески• 06 апреля в 22:35
Ответ дляДа, я блондинка!
Яблуко солодке натріть.
Як змінилась якість вашого життя ?
Цікаво
Жінка з перцем
• 06 апреля в 22:40
Ответ дляЯ тут Живу
Можна банан блендернути і додати в сирник
Дякую Вам.
Elena-eedc• 06 апреля в 22:40
Ответ дляЖелезобетон
А банан можна?
Кстати - классная идея. Банан ещё и загуститель.
Elena-eedc• 06 апреля в 22:55
Мне прабабушка говорила, что от заменителей сахара у людей пухли ноги (понятия не имею, о каких заменителях она говорила), с деттства перелякм на эту тему - минимум сахара едим (конфеты топчем, если хочется, но редко).
Ответ дляElena-eedc
Что за страшилки?? Стевия норм .
Elena-eedc• 06 апреля в 23:45
Ответ дляТайТаке
Что за страшилки?? Стевия норм .
Бабушка стевию не знала) В войну был сахарин или что-то другое, я не помню названий.
Elena-eedc• 06 апреля в 23:48
Ответ дляТайТаке
Ну так как это в теме сейчас поможет? Аспартам , да , яд
Поможет тем, что перед тем как употреблять - изучить последствия, а не читать форумы.. Точнее - прочесть форум и сходить к врачу.
ШобВам_КакНам• 07 апреля в 00:13
Автор, завжди готую сирники, млинці, оладки без цукру.
Мені і доньці нормально. Ми вже звикли.
Спробувала сирники з цукром (принесли мені, коли в лікарні була): смачні, але вже щось не те.
Я і сир кисломолочний їм без цукру.
Це діло звички.
Мені і доньці нормально. Ми вже звикли.
Я і сир кисломолочний їм без цукру.
Це діло звички.
Да, я блондинка!• 07 апреля в 07:11
Ответ дляОскорбляю всячески
Як змінилась якість вашого життя ?
Цікаво
Ніяк. Поправляюся і без цього)) Просто у мене від солодкого якась алергія.
Ну, ще відчутна економія, якщо хтось рахує бюджет
Да, я блондинка!• 07 апреля в 07:15
Ответ дляElena-eedc
Доля правди є. Бо в корм для свиней додавали штучний замінник- щоб вони набирали вагу. Стевія- природній продукт, травичка така. Але вона не впливає на інсулін. І ніякої шкоди організму, окрім протипоказань