Гостра на язик• 06 апреля 2025

Якщо в пачці Регулон не вистачає однієї таблетки

Я почала пити нову пачку ,але там не вистачає однієї таблетки ,бо в минулому місяці я випила дві в один день випадково і довелося починати нову .Тепер звісно мені вистачає таблеток лише на 20днів ,що робити ?
пані Солоха• 06 апреля 2025
Вам важлива кровотеча відміни? Або додатковий захист робіть місяць
автор Гостра на язик • 06 апреля 2025
Ответ дляпані Солоха
Мені не треба вагітність
пані Солоха• 06 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Мені не треба вагітність
Я не те питала. Два варіанти. Або місяць без сексу)))). Вам не підходить,тоді два. Вирівняти прийом без кровотечі відміни або + додатковий засіб
автор Гостра на язик • 06 апреля 2025
Ответ дляпані Солоха
Один день додатковий засіб чи весь цикл ?
пані Солоха• 07 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Ви троль
автор Гостра на язик • 07 апреля 2025
Ответ дляпані Солоха
Ви троль