Таракашечка• 07 апреля 2025
хто розбирається в снах, розтолкуйте
приснилося що цілуюся з начальником, що це значить? в мене з ним відносини робочі чесно кажучи не дуже. Бо прийшла на роботу - і не знаю що мене сьогодні тут чекає
Вічний двигун• 07 апреля 2025
Ответ дляМішечок щастя
З неділі на понеділок сни пусті
Це добре , але сон застереження.
Таракашечка
• 07 апреля 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дурне спить - дурне сниться . Ось що значить
Дякую)))
Фрикаделька• 07 апреля 2025
Сон нічого не віщує. Але свідчить,що ви хочете начальника як мужчину. Мрієте,щоб він вас взяв ввечері після роботи,в своєму кабінеті,безжально відтрахав своїм великим брудним членом.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 апреля 2025
почему вы не дружите с начальником, ведь он был бы вам выгоден?
Синди Кроуфорд• 07 апреля 2025
К очередному выяснению отношений по работе. Не скандал, но и приятного мало
Таракашечка
• 07 апреля 2025
Ответ дляФрикаделька
точно ні))) не моє)))
Люблю кетчуп• 07 апреля 2025
Ответ дляФрикаделька
Те що брудним після роботи то 100%, а от що великим зі сну не видно, тут може бути промах
Я Вас не боюся• 07 апреля 2025
Сон попереджає про неприємності на роботі,тому будьте максимально обережні.
Таракашечка
• 07 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дякую!
Електрохарчування• 07 апреля 2025
Целоваться во сне- всегда к ссоре.
Будьте готовы к новому выячнению отношений с начальником.