Таракашечка• 07 апреля в 08:09
хто розбирається в снах, розтолкуйте
приснилося що цілуюся з начальником, що це значить? в мене з ним відносини робочі чесно кажучи не дуже. Бо прийшла на роботу - і не знаю що мене сьогодні тут чекає
Вічний двигун• 07 апреля в 08:10
Ответ дляМішечок щастя
З неділі на понеділок сни пусті
Це добре , але сон застереження.
Таракашечка
• 07 апреля в 08:11
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дурне спить - дурне сниться . Ось що значить
Дякую)))
Фрикаделька• 07 апреля в 08:18
Сон нічого не віщує. Але свідчить,що ви хочете начальника як мужчину. Мрієте,щоб він вас взяв ввечері після роботи,в своєму кабінеті,безжально відтрахав своїм великим брудним членом.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 апреля в 08:25
почему вы не дружите с начальником, ведь он был бы вам выгоден?
Синди Кроуфорд• 07 апреля в 08:27
К очередному выяснению отношений по работе. Не скандал, но и приятного мало
Таракашечка
• 07 апреля в 08:37
Ответ дляФрикаделька
точно ні))) не моє)))
Люблю кетчуп• 07 апреля в 08:38
Ответ дляФрикаделька
Те що брудним після роботи то 100%, а от що великим зі сну не видно, тут може бути промах
Я Вас не боюся• 07 апреля в 08:40
Сон попереджає про неприємності на роботі,тому будьте максимально обережні.
Таракашечка
• 07 апреля в 08:49
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дякую!
Електрохарчування• 07 апреля в 08:50
Целоваться во сне- всегда к ссоре.
Будьте готовы к новому выячнению отношений с начальником.