Форточка• 07 апреля в 11:40
Чи був у вас момент, коли ви подумали - Ну все, я стала схожою на свою маму
В гости звали?• 07 апреля в 11:43
Ой, главное, что б не на свекровь🤣🤣🤣
А мама у меня нормальная!
Плету интриги• 07 апреля в 11:51
Никогда, у меня замечательная мама, но я внешне и характером похожа на папу и его маму.
66сезон666серия• 07 апреля в 11:55
Коли погоджуюся на щось менш перспективне, але водночас і таке, що потребує менше зусиль.
Наприклад, коли думала обрати простішу роботу ближче до дому, то спіймала себе на думці, що це саме ’логіка найменшого опору’, якою пішла б мама.
Оскільки я бачу, куди привело це ’ну і що що тут не супер, а раптом там ще гірше буде’ - обрала складніший варіант.
Смурфик• 07 апреля в 16:40
Когда с ребенком хожу по магазинам и покупаем одежду. Я прям вижу маму в себе,как она со мной ходила. Неприятное ощущение