Ніка Найз• 07 апреля в 14:36

Військком заявив, що працювати у ТЦК складніше, ніж воювати

Начальник Пологівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Запорізька область) Віктор Юрчук заявив, що працювати у ТЦК важче, ніж воювати на передовій.

Заява пролунала в інтерв´ю телеканалу TV5.

За словами Юрчука, військовослужбовці, які працюють у центрах комплектування, щодня стикаються з величезним навантаженням та мають забезпечувати постійне поповнення для армії.

"У тебе є підрозділ, є люди - організуй роботу. План дали - виконуй. Повірте мені, воювати набагато легше, ніж працювати в ТЦК. Це дуже важка робота, тому що ми зобов´язані комплектувати Збройні сили: хтось іде на ротацію, хтось поранений - ми маємо поповнювати", - сказав Юрчук.
Olvia1987• 07 апреля в 14:42
Согласна с ним.В ТЦК очень большие каждодневные потери двухсотыми.Куда там тому фронту
Nathalie27• 07 апреля в 14:43
Віктор Юрчук може піти воювати і більше не втомлюватися від важкої праці ТЦКшника.
dreamsunny• 07 апреля в 14:48
Ответ дляNathalie27
Полностью согласна. Боровам из ТЦК пора ’отдохнуть’ в окопе.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 14:49
Ответ дляdreamsunny
Пока женщины не будут служить в ТЦК порядка не будет!
GarnoKvit• 07 апреля в 14:50
в тцк НЕ військові
автор Ніка Найз • 07 апреля в 14:52
Ответ дляGarnoKvit
в тцк НЕ військові
не военные не могут носить военную форму и погоны!
МаМарго• 07 апреля в 14:55
Буваю періодично в тцк.
Збираються там в 9 ранку на ’построєгіє’ і ржуть як коні, коли під воротами стоять родини загиблих і пропавших безвісти воїнів. А ще у нас в тцк повно здорових чоловіків, які ніколи не були на війні.
Звичайно цю роботу треба комусь виконувати. На паперову роботу можна запросити жінок, загиблих воїнів. Всі інші чоловіки могли б там прауювати по пів року.
Але ніт тільки ті хто проплатив 10 тис баксів можуть туди потрапити...
автор Ніка Найз • 07 апреля в 14:57
Ответ дляМаМарго
Буваю періодично в тцк.
Все ТЦК это по сути отдел кадров, который можно полностью перевести на женщин! Ну оставить пару мужиков с ружьями помещение охранять! Остальное женщины!
Svetrise• 07 апреля в 15:10
завтра у этих уродов праздник.
когда народ «поздравит» их по настоящему, так как они все этого заслужили.
ненавижу их и этих всех🤡
Екатерина27• 07 апреля в 15:24
Кстати, ни его сын, ни зять не на фронте.
Сын в Испании))))
dreamsunny• 07 апреля в 15:38
Ответ дляGarnoKvit
в тцк НЕ військові
Им ничего не мешает стать военными и отправиться на фронт.
Сантехники, водители, менеджеры тоже не были военными, но оказались на передке благодаря ТЦК.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 15:40
Ответ дляdreamsunny
Если женщин мобилизовать и сделать военными они полностью заменят мужиков в ТЦК и наведут наконец там порядок!
dreamsunny• 07 апреля в 15:46
Ответ дляНіка Найз
А детей, стариков смотреть кто будет?
автор Ніка Найз • 07 апреля в 15:46
Ответ дляdreamsunny
А детей, стариков смотреть кто будет?
Никуда они не денутся! Проблема ТЦК это наиважнейшая проблема совьетчиц на сегодня!