Та_шо_ж_таке• 07 апреля 2025
В таку прохолоду приємно випити зігріваючю кавусю або чаюсю (˘ ³˘)♥
Пушка заряджена• 07 апреля 2025
Кофе напилась на работе сегодня, поэтому идём за горячим ликёром в Пьяную вишню
Міс Всесвіт• 07 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Уже не триггерит, давайте шо то новое
Такой вот ньюанс
КарамбОлька• 07 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Уже не триггерит, давайте шо то новое
Тема про членкиню не зашла у автора. Решила пойти бахнуть кавуси
Потужна махіна• 07 апреля 2025
Цікаво, скільки ще таких же щоденних дебільних тем Ви створите поки зрозумієте, що воно не ’злітає’?
Невгамовна Бу• 07 апреля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ну хоть не про давление
Золота орда• 07 апреля 2025