Сирожено_пирожено• 07 апреля 2025

Свіжовижаті соки

Хто пʼє, чи помітили користь для здоровʼя? Більше енергії?
Каркуша Клара• 07 апреля 2025
У меня всегда много энергии
Пью иногда, когда хочу
Не регулярно
Летюча помилка• 07 апреля 2025
пью витамины таблеточные, пить сок постоянно замучаюсь соковыжималку мыть
ПриснитсяЖЕ• 07 апреля 2025
Вряд ли насчёт энергии,энергию даёт спорт.Соки очень концентрированы,их много нельзя,это не магазинная химозина.
автор Сирожено_пирожено • 07 апреля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Та я теж, але ради дітей, їм роблю і сама пʼю. Якась така втома після зими, хочеться спати і їсти цукерки
Летюча помилка• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
ну это нормально после зимы, может отдельно витамин Д пропить сейчас?
сладкий_ноябрь• 07 апреля 2025
Свіжовижаті соки це кислота, їх вживати шкідливими. Потрібно розбавляти з водою, а краще за всього їсти фрукти.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Роблю різні. Вчора - морквина/яблуко/заморожені ягоди. Сьогодні яблуко/журавлина/гранат.
Дитина овочі і фрукти не їсть, а сік випʼє, ну і я за компанію, щоб соковижималкою не робити стакан)
Ответ дляЛетюча помилка
Треба, все думаю купити і відкладаю на завтра..
Продавчиня кіз• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Раз-два в неделю ездим гулять в торговый центр, там покупаю и пью)
ПриснитсяЖЕ• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Я сдавала анализы после операции на витамины группы Б и они в норме.Синтетические витамины я не пью,они меня активируют и крутят ноги и судороги.Едим фрукты разные и питание норм.
Ответ дляПродавчиня кіз
В мене дитина овочі не їсть зовсім, то я так почала робити соки з моркви/яблука, потім на морозила ягід, то додаю по жмені чорниці/малини/журавлини
Ответ дляПриснитсяЖЕ
В мене після покупних тошнота…
Продавчиня кіз• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Лучше водой разбавлять
Ответ дляПродавчиня кіз
Лучше водой разбавлять
Дякую
Продавчиня кіз• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Дякую
А еще покупаю апельсиновый сок в бутылку с собой, потом дня 3 кофе пью с соком)
Люблю джаз• 07 апреля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Тільки вижаті не давайте, хай відстояться, і водою розбавьте, бо гастрит, а потім язву лікувати будите. Стакан соку це не один апельсин. От уявіть скільки ваша дитина кислоти за раз п´є. Почитайте трохи про свіжевижаті соки, щоб уявляли корисно це, чи ні. І як зробитм , щоб була користь.
Ответ дляЛюблю джаз
Так, дякую, відстоюю хвилин 20, додаю води