Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Потребую апгрейду• 07 апреля в 21:36
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не рівняюсь на середню чи мінімальну, а максимальна нескінченна, і гроші в Україні заробляти можна, треба вчитись, розвиватись, і змінювати своє життя на краще. Кожен сам господар свого життя і його рівня, і якщо ти нічого не зміниш, то за тебе точно ніхто твоє життя покращувати не буде
А якщо просто працювати і на їжу буде вистачати, то це вже розкішно? Чи чому людина взагалі на ту роботу йти? Щоб що?
Ms. При теле• 07 апреля в 21:36
Ответ дляФедорино Горе
Да нічим, нормальна їжа. Тут в сусідній темі просто пишуть, що як немає на сніданок авокадо і червоної риби, то голод)
Всегда ржу с таких слов. Тут ещё часто пишут, что если не колешь ботокс, не делаешь губы и брови, значит у тебя нет на них денег
Ms. При теле• 07 апреля в 21:36
Ответ дляЗоркая Зорро
Ми мясо не їмо кожного дня .
Я особисто їм тільки рибу , і то 2 рази на тиждень.
Старша дочка теж мʼясо не їсть , рибу інколи .
Молодша і чоловік їдять все .
А чем белок добираете?
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:37
Ответ дляПомаранчова душа
Ой , риторика змінилася
Кудись зверхність успішності пропала ?
Успішність прийшла з часом. Ніхто ж не питає, що було до. Бо то не цікаво. Що штовхало, що мотивувало. Головне обісрати те що досягнуто. Це ж наш менталітет , це так по Українськи
Тракторні війська• 07 апреля в 21:37
Ответ дляБрюлик в стразах
Вже стільки разів ламало, що я вже нічого не боюсь. Але ж ніхто не питав, що переживалось в моєму житті за всі роки. Тільки хочуть уколоти, бо зараз ти більше їх заробляєш, і бажать дожити до 59 і залишитись ні з чим, щоб поламало мене і тп. Це все мабуть саме від великого розуму бажається. Ну як би і вам того самого
Что?
Вы тут насмехались над теми, кому на еду не хватает.
Вам можно?
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:37
Ответ дляБрюлик в стразах
I know , багато пройшла, багато відчула, багато пережила,але при цьому нікому не пишу ’чекай, тебе ще наздожене’, а бажаю всім добра. Чого і вам бажаю, навчитись бажати добра і щастя людям, а не щоб їх догнало, кинуло і ще раз кинуло
Хто пройшов через все це - той так не пише, а чому, бо клепки вистачає зрозуміти, що в один момент можете залишитись ні з чим за волею долі. Ніхто Вам не бажає поганого
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:37
Ответ дляMacOS-ница
корону поправьте. А то упадет
У мене її немає , то мені її ви приписали
Виннипуховна• 07 апреля в 21:37
Ответ дляПушап Мі мі
Без мяча выйдет, я мясо не покупаю (муж приносит), вот где-то на 2500 раз в неделю и выходит заказ
Докиньте м´ясо і рибу як заявлено, і ваші 2,5 тис перетворяться на 3,5.
Це ближче до реального. А людина стверджує, що на 2 тис і м´ясо, і риба, і все все. В це не вірю.
Потребую апгрейду• 07 апреля в 21:37
Ответ дляСорока-ворона
Я навіть і згадувати боюсь чим нас кормили батьки в 90🫣
Ну нас нормально годували, три корови, 30-40 штук свиней було завжди. Але це реально було на їжу, нормально жити з того не можна було
Незламна Україна• 07 апреля в 21:38
Ответ дляБрюлик в стразах
А так то всім добра було про дупи? Ептєль, а я думала щось інше. Цинізм, егоїзм і зверхність.Огидна, нелюдська зверхність, до постраждалих у цій війні, до хворих, до тих хто за вашу дупу робить брудну роботу.
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:38
Ответ дляЧорноброваЯ
Уже начинайте, так как тестировщики этот год и все, дальше ИИ
На кого переучитесь ?
Буде єсо дивитись яка буде оплачувана ніша. Час не стоїть на місці, тому будемо дивитись по обставинах
MacOS-ница• 07 апреля в 21:38
Ответ дляВиннипуховна
там де на 2 тис, там чоловіка на роботі годують в обід, м’ясо не кожен день. Та майже й не їдять. От і вся математика
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 21:39
Потихеньку повертаємося в часи,коли котлети і голубці- були на свята. А щоденна їжа: суп, хліб, булочки, чай
MacOS-ница• 07 апреля в 21:39
Ответ дляНезламна Україна
і лікує ту волшебну пісєчку та дупу
Ms. При теле• 07 апреля в 21:40
Ответ дляСорока-ворона
’Икра’ из манки и селедочного рассола, пирог на чайной заварке и посном масле, пустая каша без масла, вареникит на рассоле ( не понимаю почему мама не делала их просто на воде)
Добротная• 07 апреля в 21:40
Ответ дляMacOS-ница
у моих родителей были сады в Мелитополе. Черешня, яблоко, персик - продавались по всей Украине и в Польшу и Германию тоже покупали. Думали, что до конца жизни у них все налажено и обеспечено. И даже внуки будут там работать. Все уничтожено. Комбайны где-то в чечне отслеживались. Дом 460 м2 сгорел. Чудом выехали в Польшу. Из всей счестливой и обеспеченной жизни остались 2 машины. Папа таксует, мама работает удаленно бухгалтером за 20 тыс грн.
Так шкода, люди втратили все. Дякувати Богу живі. Клята москальня🤬
ПотеряласЯ Я...• 07 апреля в 21:40
Обратила внимание в Фоззи - ассортимент сокращается. Один вид продукта растягивают на всю полку,чтобы пустоту закрыть. В гастрономе колбас элитных почти не осталось , зато полвитрины дешевой варенки.Люди ходят ищут товары с уценкой и в тележках на дне по 1-2 огурца/помидора и самое необходимое. И на весь гипермаркет работает 3 кассы. Прямо в глаза бросается опустение и обнищание
ПушАпница• 07 апреля в 21:41
Ответ дляВиннипуховна
Вага цього салату 75г. Хай огірок грам 250.
Всього виходить на один прийом по 12 г салату і по 40 г огірка ( по факту менше, бо обріжеться шкірка і краї).
Це знущання, а не салат. Називається їсти ’вприглядку’.
120г))
А на минулому тижні купувала з морквою- 200г)
MacOS-ница• 07 апреля в 21:41
Ответ дляДобротная
щоб тим падлам повернулося кожному все, що вони в Україні наробили. Не більше і не менше. Але кожному кацапу
Незламна Україна• 07 апреля в 21:41
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так були і такі часи. М´ясо було по святам. Я вже планую почати в´язати. Як глянула скільки нитки тепер коштують офигіла.
Пушап Мі мі• 07 апреля в 21:41
Ответ дляВиннипуховна
Так да, я бы даже сказала, что все 4 будет.
Я потому и написала, что в эту сумму с мясом не войти никак.
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:42
Ответ дляНезламна Україна
Для мене фантазер хто знецінює тих, хто заробляє нижче середнього, це пів країни людей. Тому, ви ще тріль провокатор порадницький.
Я не знецінюю, я кажу про те, що люди якщо працюють за 20к, то їх влаштовує. Якщо мене не влаштовувала зарплата, то я шукала де заробляти більше. Так само і в сімейному житті, якщо щось не влаштовує-його треба змінювати, а не жити все життя нещасливою поруч із кимось
ЧорноброваЯ• 07 апреля в 21:42
Ответ дляПушап Мі мі
За что купить хату, если ЗП на еду еле хватает? )

Другие родились там и имеют жилье, а в городе многие без жилья, после 90 или войны.
Это из области - нет на хлеб, ешьте пирожные
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 21:43
Хоча.В п´ятницю робила закупи. Проїхала по супермаркетах. Не побачила, щоб хтось економив. Авокадо, червона риба, недешева ковбаса ..
.
Тракторні війська• 07 апреля в 21:43
Ответ дляПушАпница
120г))
Покажите этот салат за 39.90 на 120 г
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 21:44
Ответ дляНезламна Україна
Дешевше купити готове))
Незламна Україна• 07 апреля в 21:44
Ответ дляБрюлик в стразах
То ваша справа. Ви своє ´треба´ запхайте в те, чим ви гарно рухаєте, за вашою версією. Всі інші, з власними бідами, горем і проблемами без ваших порад розберуться. Емпатію в цьому житті ніхто не відміняв.
ПушАпница• 07 апреля в 21:44
Ответ дляТракторні війська
Вы не можете 75 грм зелени съесть?
Руколи? Може, й зможу) а листового салату 120-200г- ні, не зможу)
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:44
Ответ дляПотребую апгрейду
У кожного свої потреби. Комусь достатньо ходити на роботу, щоб на їду вистачало, а хтось хоче і відпочивати, і нерухомість купити, і батькам допомагати і дітям. Хто за якими потребами ходить на роботу я не знаю, я працюю аби моє життя було комфортним
Тракторні війська• 07 апреля в 21:45
Ответ дляПушАпница
Покажите этот салат за 39,90