Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Незламна Україна• 07 апреля в 21:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дешевше купити готове))
Це релакс і сеанс психіатрії. Подобається процес.))
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:46
Ответ дляТракторні війська
Что?
Вы тут насмехались над теми, кому на еду не хватает.
Вам можно?
Де я насміхаюся, ви як читаєте? Я кажу про те, що якщо людина не змінює роботу, значить її вона влаштовує. Якщо влаштовує- то чого жалітись. Якщо не влаштовує-то її треба змінювати. А щоб змінити-треба прикласти зусиль!
Пушап Мі мі• 07 апреля в 21:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Потихеньку повертаємося в часи,коли котлети і голубці- були на свята. А щоденна їжа: суп, хліб, булочки, чай
Проблема в том, что сейчас и это дорого
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:47
Ответ дляВиннипуховна
Ви знущаєтеся зараз чи й справді ніколи ту рибу не купуєте?
В магазинах зазначають країну виробника. Почитайте звідки сьомга в Україні, щоб не писати ’в Україні вирощують’.
На полицях супермаркетів імпортна червона риба.
Та яка різниця, риба вирощена на гормонах,однаково без користна, і навіть шкідлива
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:48
Ответ дляПьяная вишня
Хто пройшов через все це - той так не пише, а чому, бо клепки вистачає зрозуміти, що в один момент можете залишитись ні з чим за волею долі. Ніхто Вам не бажає поганого
Може, залишались, але це не привід опускати руки. Це конкретна встряска, вихід із зони комфорту. І тут 2 шлях, або прийняти і пливсти за течією, або брати себе в руки і хєрячити, аби вибратись щ того лайна в якому опинився
Новорічна пальма• 07 апреля в 21:48
Ответ дляЗараз все скажу
Тут будет уместнее вспомнить рашистов в драках за сахаром
Сейчас то все у них хорошо и сахар дешевле ,чем у нас.Американцев в драках за яйцами лучше .
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:49
Ответ дляБрюлик в стразах
ну тут згодна
Незламна Україна• 07 апреля в 21:49
Ответ дляБрюлик в стразах
Ще раз, люди прикладають на багато більше зусиль, ніж ви, копаючи окопи, вбиваючи окупанта, чергуючи ночами, коли грузять продукти, чи вивозять сміття, коли печуть хліб, чи шиють в три зміни.Вам і не снилась та кількість зусиль і праці скільки люди прикладають. Не тошніть..огидно.
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:49
Ответ дляБрюлик в стразах
Успішність прийшла з часом. Ніхто ж не питає, що було до. Бо то не цікаво. Що штовхало, що мотивувало. Головне обісрати те що досягнуто. Це ж наш менталітет , це так по Українськи
Так , ви праві - ви типовий представник українського менталітету - обісрати всіх хто не удальонщік - тестувальник
Тримбулька• 07 апреля в 21:49
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не знецінюю, я кажу про те, що люди якщо працюють за 20к, то їх влаштовує. Якщо мене не влаштовувала зарплата, то я шукала де заробляти більше. Так само і в сімейному житті, якщо щось не влаштовує-його треба змінювати, а не жити все життя нещасливою поруч із кимось
Ви так пишите, ніби 20 тис скрізь платять. Щоб 20 заробити це треба жінці на двох роботах вкалувати. Чоловік на приватному підприємстві працює по 12 годин, то 18-20 тис грн платять. Продавцю в атб 12 тисяч. В робота там нелегка, навряд сил вистачить ще десь працювати. А на роботах , де 7-10 тис зарплатня також викладуватись треба, не всі можуть 8 годин на одній роботі відпрацювавши , ще на другу йти. Хіба що молодь до 40 років ще сили є, а хто старший то вже важко.
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:49
Ответ дляНезламна Україна
Якщо в вас гарно виходить, можна вязати на замовлення. Зараз це актуально
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:50
Ответ дляНезламна Україна
А так то всім добра було про дупи? Ептєль, а я думала щось інше. Цинізм, егоїзм і зверхність.Огидна, нелюдська зверхність, до постраждалих у цій війні, до хворих, до тих хто за вашу дупу робить брудну роботу.
Вибачте, але це їх вибір яку роботу їм робити. Їх роботу не знецінюю, а от вони себе так, бо кожна людина може більше
ПушАпница• 07 апреля в 21:50
Ответ дляНезламна Україна
Так були і такі часи. М´ясо було по святам. Я вже планую почати в´язати. Як глянула скільки нитки тепер коштують офигіла.
В мене купа тканин лежить. Колись нагрібали в колективних закупах і жартували з дівчатами ’на випадок війни’...хто ж міг подумати, що ми дійсно житимемо у війну((
Незламна Україна• 07 апреля в 21:50
Ответ дляНу шо не так?
Це довго. В мене подруга машиною в´яже але заказів ну дуууже мало тепер.
Тракторні війська• 07 апреля в 21:50
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну спасибо, что передали нам эти сокральные знания, доступные только вам!
Неробименінерви• 07 апреля в 21:51
Ответ дляТримбулька
Ні не будуть вимушені. Просто позакривають, оптимізація називається, або скоротять персонал, закладів освіти і культури вже десь вдвічі менше, ніж було років 10 тому. В школа часто вчителів предметників по півроку немає чи більше, і нікому нема діла.
а в світі нових тенденцій- скорочуються старші класи...,вивільняється решта вчителів. Все ж послаблення для бюджету.
А безробітні вчителі- он городи нехай садять, і охороняють, бо крастиметься з тих городів усе.
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:51
Ответ дляСолоденька цукОрка
Хоча.В п´ятницю робила закупи. Проїхала по супермаркетах. Не побачила, щоб хтось економив. Авокадо, червона риба, недешева ковбаса ..
.
Теж вчора були в Метро, люди є, корзини повні, алкоголь беруть. Але можливо вже на Великдень скупляються
Виннипуховна• 07 апреля в 21:51
Ответ дляПушАпница
Спробуйте з´їсти цілу упаковку самостійно.
Нам це не вдається))
Ось вам рекомендовані порції на одну людину з країни, де є культура споживання зеленого салату.
Якщо ви його їсте перед їжею (як перекус, потім має йти повноцінна страва) - 50-80 г на людину, якщо ви споживаєте салат у комбінації з основною стравою - 50-100 г на людина, якщо їсте як основну страву - 150-200 г на людину. А ви ділите 75 г на 6 порцій і думаєте, що їсте салат :)
https://migusto.migros.ch/fr/on-en-parle/quantites...
MacOS-ница• 07 апреля в 21:51
Ответ дляБрюлик в стразах
якщо підуть всі за успішним успіхом працювати тестувальниками, то хто буде вивозити сміття, лікувати людей, ремонтувати обірвані проводи та вантажити продукти і сидіти в магазині на касі?
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:53
Ответ дляСвекруня
Манька, фас! Включай чес про очереди пенсионеров с тележками хамона на кассах и забитые элитными иномарками стоянки в ТРЦ.
недвига, ноги ленивой маньки, нихрена не делающей по жизни, на лужайке большого дома, бабушки, которые живут отдельно от маньки и на свою пенсию украинскую кормят подрощенных манькиных личинок на убой, байдены с бомбами, европа с нами и буряты, которые ждут момента, когда же нас можно будет насилость, целый пгт - за зелебобу и его няню ермака.
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:53
Ответ дляБрюлик в стразах
Варіант Ми вас туди не пасилалі
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:54
Ответ дляПьяная вишня
ну тут згодна
Ну от я це і намагаюсь донести, що кожен самостійно відповідає за своє життя, тільки він і ніхто більше. І тільки ти можеш змінити своє, ніхто за тебе в цьому життя нічого робити не буде
Незламна Україна• 07 апреля в 21:54
Ответ дляMacOS-ница
Скажу чоловіку, дарма він дві зими поспіль за 17 штук в полях мерз, обладнання ремонтував, щоб в бруліка світло було. Хай іде в тестувальники.
Бочка порохУ• 07 апреля в 21:54
Ответ дляТримбулька
20 тисяч неадекватна зарплата? А що тоді бюджетникам казати(освіта, культура) де зарплати 6-10 тисяч.
У меня 20 и я на аренде, бюджетники могут себя позволить там работать, наверное потому что жилье не снимают
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:55
Ответ дляНезламна Україна
А потім успішна тестувальниця сидячи зі світлом не в окупації напише Його вибір
MacOS-ница• 07 апреля в 21:55
Ответ дляНезламна Україна
ну так! Всем в тестировщики! интересно, атор тех опусов с математикой дружит?
Шлях до зірок• 07 апреля в 21:55
Ответ дляПьяная вишня
Антиманька - вы наш новый кумир советчицы
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:55
Ответ дляНезламна Україна
Повторюю, у кожного є вибір, і я зараз не про окопи, там нажаль вибору немає
Срочнокпсихологу• 07 апреля в 21:56
Ответ дляЦаревна_несушка
Ага..а это зверинное, и больше 500 грн)))и это кролик,даже не большая собака
Я такой корм в мастер зу заказываю, у них часто скидки и промокоды присылают минус то 10 то 20 процентов, получается дешевле, чем везде в других местах
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:56
Ответ дляБрюлик в стразах
никто делать не будет за нас, но у нас немного не сложилось по жизни с государством, вернее недогосуд-ва...где людей просто истребляют, все начинания, хотения, убирают возможности. Остается только красть! Безбожно, как властьимущие.