аромат Жука• 07 апреля в 21:11
Знайшла водійські права Олега Ляшка під час ремонту
Може, тут є юристи чи просто досвідчені люди.
Коротко: купила квартиру в Києві (Святошинський район), «вторичка» стан убитий, зараз роблю ремонт. Розбирали стару шафу, яка була ще з радянських часів, прикручена до стіни. Коли її зняли побачили за задньою стінкою стару пластикову карту. Спершу подумала, якась банківська, а коли придививлась — це водійське посвідчення. Причому на ім’я Олег Валерійович Ляшко, і там фото явно справжнє, не схоже на підробку. Видано ще у 2006 році, підпис, печатка, все є.
Навіть якщо це не той самий Ляшко, все одно це офіційний документ, чомусь залишений у дивному місці. Квартира раніше належала жінці, яка, як сказав рієлтор, років 10 як виїхала за кордон. Але хто жив тут раніше хз. Документи на право власності чисті, перевіряли перед купівлею. Що мені з цим робити? Здати в поліцію? Чи залишити?
УраганнаЯ• 07 апреля в 21:26
Ответ дляСижу_и_плачу
В 2006 году права имели другой вид еще. Я свои в те годы получала. Так что выкиньте и забудьте. Это какой-то сувенир.
И я получала, точно такие.
Кишмишная Мая• 07 апреля в 21:27
Ответ дляУраганнаЯ
И я получала, точно такие.
И до какого года они у вас действительны?
Сижу_и_плачу• 07 апреля в 21:27
Ответ дляБезпринципова
Ось мої 2006го, затерла дещо тільки
У вас нет 3000 года)
Кишмишная Мая• 07 апреля в 21:28
Ответ дляБезпринципова
Ось мої 2006го, затерла дещо тільки
У вас все верно. Графа 4b пустая
УраганнаЯ• 07 апреля в 21:28
Ответ дляКишмишная Мая
Бессрочные
Та прям багіня• 07 апреля в 21:28
Ответ дляУраганнаЯ
И я получала, точно такие.
Как на фото автора?
Та прям багіня• 07 апреля в 21:29
Ответ дляБезпринципова
Ось мої 2006го, затерла дещо тільки
О! А тут доказывают, что не было тогда таких
Безпринципова• 07 апреля в 21:29
Ответ дляСижу_и_плачу
У вас нет 3000 года)
Може категорію В давали нескінченно, а інші обмежено? Хоча явно не оригінал у автора
Сижу_и_плачу• 07 апреля в 21:30
Ответ дляТа прям багіня
Самое первое что тут доказывают что документ не может быть до 3000 года. А потом уже пошла посмотрела что мои права выданные в январе 2006 выглядят совсем по другому.
УраганнаЯ• 07 апреля в 21:31
Ответ дляТа прям багіня
Как на фото автора?
Да, только без ошибок и 3000 года.))
Булку Дай• 07 апреля в 21:31
Ответ дляЛюбви вам!
Напис російською удостовИрение вас не збентежив?))
Та люди на полном умняке рассуждают, будто не знают, что это по приколу, на кого угодно можно было купить
Та прям багіня• 07 апреля в 21:32
Ответ дляСижу_и_плачу
Я ответила на пост о карточке в самом начале)))
Безпринципова• 07 апреля в 21:33
Автор, на ваших правах ни одной галограммы не видно. А они должны быть по всему пластику, переливаются.
Тётя Хрюша• 07 апреля в 21:34
а підпис DEPUTAT, на який чисто випадково попав блік, ніхто не помітив?
аромат Жука
• 07 апреля в 21:35
Ответ дляБезпринципова
Ну значить підробка
СкрипяСердцем• 07 апреля в 21:36
Ответ дляБезпринципова
Ось мої 2006го, затерла дещо тільки
Ваші без строку дії
Сижу_и_плачу• 07 апреля в 21:37
Ответ дляТа прям багіня
Про 2008 год?
НЛОша• 07 апреля в 21:39
Ответ дляРеалістка
Так а що, він балотуватися в президенти збирається? Вибачте автор, але тема нагадує спробу витягти Олега Валерійовича із забуття:)) І на фотці такий аж красивий...Чи то попередня хазяйка була його фанаткою:))
Муж хозяйки, скорее.
Усатая полосатая• 07 апреля в 21:40
Ответ дляСижу_и_плачу
До 3000 года действительны? Может еще пригодятся ему)
Дункан Маклауд
Цвірінь• 07 апреля в 21:47
Ответ дляТа прям багіня
У меня 2008, такая же карточка
У вас тоже действуют до 3000 года
?
Кишмишная Мая• 07 апреля в 21:53
Ответ дляаромат Жука
Ну значить підробка
Вы специально обрезали права на втором фото. Все вы в курсе
АфродитаПетровна• 07 апреля в 22:03
Ответ дляаромат Жука
Ого, жесть. І це ще раз підтверджує, що з такими штуками краще не зв’язуватись. Я теж от дивлюсь на ті права і думаю ну його нафіг, ще потім скажуть, що я їх вкрала чи підкинула комусь.
Автор, ви щиро не розумієте, що це сувенір і прикол? Як долари, які в ларьках з газетами продавались.