Однозначно• 07 апреля 2025

3 роки після пологів, а живіт стирчить, талія як бедра 95 см

До вагітності талія була 70 см
Звезда в шоке• 07 апреля 2025
Діастаз?
автор Однозначно • 07 апреля 2025
Допоможіть
Дайте мені пораду
Що найкраще допоможе прибрати живіт та бедра
автор Однозначно • 07 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Діастаз?
Теж є
Але ж і дупа збільшилась
Добра, коли сита!• 07 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
Допоможіть
Дайте мені пораду
Вам треба виключити наявність діастазу. Якщо він є, то прооперуватись. А вже потім прийматися за фізичні навантаження
Настасья Пицун• 07 апреля 2025
автор, аби ви були щасливі та здорові. От чесно))))
Добра, коли сита!• 07 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
Теж є
Але ж і дупа збільшилась
Зайвий жир прибраться правильним харчуванням. Тонус та вигини дають м´язи,які регулярно та правильно працюють
Тільки не про гроші• 07 апреля 2025
Растянулись мышцы живота, как у меня. У меня и до беременности были слабоваты. Внутренности выпирают и дабавляется лордоз в пояснице. Уже прооперировала пупочную грыжу, пресс не напрягаю, уже как есть. Только спина беспокоит
Петриківна• 07 апреля 2025
треба схуднути і підкачатись
ваш капітан очевидність.
МинерАлочка• 07 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
Допоможіть
Дайте мені пораду
Абдоминопластика с ушиванием диастаза.
МинерАлочка• 07 апреля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Якщо є діастаз, живіт ніколи не буде пласким
Добра, коли сита!• 07 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Поэтому читайте п.4
Добра, коли сита!• 07 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
треба схуднути і підкачатись
ваш капітан очевидність.
С диастазом запрещено качаться.
Байрактара• 07 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Абдоминопластика с ушиванием диастаза.
А если у автора нет таких денег? То что вы написали сейчас стоит 65-75 тысяч грн.
Байрактара• 07 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
треба схуднути і підкачатись
ваш капітан очевидність.
Если диастаз, то какое подкачаться?
Петриківна• 07 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Если диастаз, то какое подкачаться?
есть упражнения как раз на уменьшение диастаза. если он не огромный конечно, но это редкость
ПультОт_БМВ• 07 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Абдоминопластика с ушиванием диастаза.
Сітку ніби краще
Олена Тополя недавно робила
Gvenna• 07 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
Допоможіть
Дайте мені пораду
У вас мабуть мій тип фігури. Всі пологи відображаються на талії і животі. Прибирається на дефіциті калорій. Якщо нема отих страшних діастазів чи чого там.
Приміром, найбільше талія у мене була 96 см. Живіт 114. При вазі 86,5.
Через днів 7 трішки дефіцитного харчування, переважно білками та овочами, стала 95 см, живіт став 112. І далі потихеньку, неспішно, не зриваючись в вуглеводи.
Воно прийде в норму за кілька місяців. Висітиме канєшно живіт, захочете і буде можливість то підправите у хірурга.

Спорт чи щось качати - ні, воно не схудне. Схудне лише на дефіциті калорій.
Gvenna• 07 апреля 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Та які здорові з талією 95. Це серцево судинні трабли вже за обрієм.
Туся муся• 07 апреля 2025
Напевно фігура така. Моя подруга родила двійню в 40 років . На другийдень талія була 65 см , як до родів . Сусіди шушукалися , що сурогатна мама виношувала .
МинерАлочка• 08 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Дороже. Ну… я хотела подтянуть висящую грудь, то собирала целенаправленно на это. 3 года собирала