Слоник-тоник• 08 апреля в 04:25
У вас є бідні родичі які постійно заглядають вам у кишеню?
Як ви реагуєте, як вони натякають, допомагаєте, чи ігноруєте?
БезникаЯ• 08 апреля в 04:29
Зараз ні, бо вони поїхали в США) ну і вони зовсім не бідні, просто звикли, що всі винні
Слоник-тоник
• 08 апреля в 04:30
Ви ж багаті (бо є пару квартир, пару авто, стабільний дохід), а ми бідні, то допомагайте нам на народження, весілля, навчання, подарунки на свята, лікування і т.п. ЧП😏
БезникаЯ• 08 апреля в 04:32
Ответ дляСлоник-тоник
Наприклад - чоловік відправив гроші мамі, вона їх віддає дочці) дочка має чоловіка, він добре заробляє
Слоник-тоник
• 08 апреля в 04:34
Ответ дляБезникаЯ
Не давайте готівку, привозити продукти, необхідні речі побутові, платити комуналку.
БезникаЯ• 08 апреля в 04:34
Ответ дляСлоник-тоник
Купити на ДН годинник, бачу - віддала дочці)
Слоник-тоник
• 08 апреля в 04:36
Ответ дляБезникаЯ
Не гарно звісно, ну вона напевно вважає, що це вже її речі і вона може ними розпоряджатися на власний розсуд.
Не за Будка• 08 апреля в 04:43
Є такі. Обмежила спілкування, вуаля - в мене з´являється така колега, яка напрошується на дружбу і постійно скаржиться, скаржиться, просить, натякає.
Слоник-тоник
• 08 апреля в 04:47
Ответ дляНе за Будка
Кредитка їй в поміч.
Не за Будка• 08 апреля в 04:56
Ответ дляСлоник-тоник
Кредитка їй в поміч.
Та ви шо, вона принципово не бере кредити, лише в борг
Ответ дляСлоник-тоник
а что вас удивляет? такая логика у всех людей во все времена была, есть и будет. любой богатый человек, когда делится богатством - он хороший. не делится - плохой.
Интимная• 08 апреля в 07:04
Моя однокласниця називалася в подруги, коли нам було вже по 30. Коли зрозуміла, що в мене не має ніяких великих статків, то зникла.
Королева ганделику• 08 апреля в 07:25
Ответ дляСлоник-тоник
Вони можуть говорити що завгодно. А далі ваша справа допомагати чи ні.
Якщо допомагаєте - значить є для вас якась вигода - навіть почувати себе такою благодетельницею.
Інакше сказали б, що дорослі люди, здорові, і це ваша справа забезпечити себе.
Допоможіть знайти• 08 апреля в 07:33
Есть бедные. В карман не заглядывают, не просят, я сама вижу что им тяжело и помогаю. Вот недавно тётка пережила операцию, я знаю что подчистила кредитку до донышка, нам ничего не сказала.
Зато у меня есть друзья, семья айтишников, у них работают даже дети, и все время при встрече ноют что у них нет денег. Одеваются как бомжи, экономят на всем, постоянно занимают и перезанимают, дорогие покупки не делают.
Первая ласточка инфляции• 08 апреля в 07:40
В цій ситуації я така. Брат мені багато чого купує, гроші дає,квитки купляє.Я ніколи нічого не прошу. Вони з дружиною самі мене так підтримують. У мене є син. Чоловіка немає.
Колись говорила з братом про це. А він сказав,що навіть і не думай відмовлятися.
БеллаДонна• 08 апреля в 08:06
Ответ дляДопоможіть знайти
Не у всех айтишников хорошая зп, и у семьи могут быть не известные вам расходы: лечение, образование, компенсация кредитов и убытков
БеллаДонна• 08 апреля в 08:08
Ответ дляСлоник-тоник
На срочное лечение надо помочь при возможности, я считаю, на остальное не обязательно
Допоможіть знайти• 08 апреля в 08:17
Ответ дляБеллаДонна
Моя тётка инвалид с минимальной пенсией и дочкой студенткой не ноет же. А пятеро айтишников не могут на еду заработать, бедные и несчастные. И к тому же я их знаю прекрасно, они так привыкли ныть всю жизнь независимо от доходов.
БеллаДонна• 08 апреля в 08:18
Ответ дляСлоник-тоник
Могут все равно дитятку передавать продукты, технику, пихать продукты, даже если она не хочет брать ’а то испортится, мы столько не съедим’
БеллаДонна• 08 апреля в 08:19
Ответ дляДопоможіть знайти
Да, есть такие люди, что любят ныть или прибедняются ’на всякий случай’
празники не помню• 08 апреля в 08:48
Ответ дляСлоник-тоник
Заплатите за комуналку, а вона те, що зекономила віддасть доньці
.
Тут питання більше доньки: чому бере ці гроші ?
. Тут питання більше доньки: чому бере ці гроші ?
В нашем случае, ирония в том, что те, кому действительно не помешала бы помощь никогда ее не попросят и стесняются когда помогаешь и не хотят брать.
Но, у нас с мужем есть по семье теток, вернее уже в основном это двоюродные сестры и их дети активничают, которые будучи совершенно не бедными людьми, очень рассчитывают на то, что мы будем им помогать. Даже не так, что мы им обязаны помогать. Обе семьи полные, у всех есть мужья, нет инвалидов, в обоих по паре мелких детей, квартиры, машины. Но когда то наши мамы приучили их к халяве и они посчитали, что вот теперь мы, должны продолжить эту историю. Тем более, что мы «так хорошо живем».
Мы помогаем только первой категории близких. А этим паразитам нет.
Воленс-неволенс• 08 апреля в 09:10
Ответ дляСлоник-тоник
’ми бідні, то допомагайте нам на народження, весілля, навчання, подарунки на свята, лікування і т.п. ЧП’ це не бідні , а наглі. Бідні нуждаються в засобах для життя : їжа, ліки, банально в трусах і штанах, в засобах для існування. Але є ще і просто ледацюги як моя сестра. Вона на роботу не іде і чекає коли їй принесуть/ дадуть. І завжди вона бідна ,нещасна і хвора.