БлинчикБезСметанки• 08 апреля в 15:08
У кого діти поступали після 9 го класу у коледжі, співбесіда важка?
Що питали, чи важкі завдання давали?
Рекламама• 08 апреля в 15:13
По математике и по укр мове по 3 задания.
Программа 9 класса.
У дочки было очень быстро. Давали мало времени на подготовку.
В других колледжах давали 40 минут.
Программа 9 класса.
В других колледжах давали 40 минут.
Фляшунька• 08 апреля в 15:16
Смотря на какую специальность 🤷🏻♀️
Где-то и співбесіди не нужно, можно исключительно по НМТ или творческий конкурс.
Вмію заміряти найкраще• 08 апреля в 15:18
Ответ дляФляшунька
Смотря на какую специальность 🤷🏻♀️
НМТ- після 9 класу?
Фляшунька• 08 апреля в 15:18
Ответ дляВмію заміряти найкраще
НМТ- після 9 класу?
Ой, пардон. Да, НМТ после 11.
Тень льва• 08 апреля в 15:23
У сина ще й вступні іспити були, швидко здав їх, але він готувався і ходив на підготовчі курси при коледжі.
Кнопкотиць• 08 апреля в 15:34
Было 2 экзамена онлайн по математике и украинскому. Вели по 2 препода. Минут по 20 каждый на правила, задачи и т.д.
ГейТуда• 08 апреля в 16:25
У сина іспити були, співбесіди не були. Спеціально ходили на підготовчі заняття в цьому коледжі, щоб бал до іспитів добавили.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 апреля в 16:54
а где искать список колледжей в Киеве?))
в какие ваши дети поступают?!