60 метрів сметани• 08 апреля в 18:53
Театр Франка. Что за прикол с отсутствием билетов?
Это реально такая посещаемость? На июнь на большинство спектаклей уже нет билетов
Пургену мне• 08 апреля в 20:26
Так.В мене багато знайомих ходить.Я беру на роботі завжди,якщо є.В нас профспілка купує.
60 метрів сметани
• 08 апреля в 21:18
Ответ дляПургену мне
На Калігулу також так ходили?
Пургену мне• 08 апреля в 21:31
Ответ для60 метрів сметани
На Калігулу також так ходили?
Ні,не була.
Мюллерная• 08 апреля в 22:56
Ответ для60 метрів сметани
Читаю одну группу в телеграмме, одна дама пишет, что уже около 20 раз на Калигуле была. Это как вообще?))
Це людина чітко слідкує , коли буде продаж і саме в той момент купує квиток . 3го квітня старт продажів був о 18 годині, Квитки на Калігулу зникли за 10 сек) на наступний день додали ще декілька вистав . Але ще будуть додавати, тому що на початку червня на великій сцені нічого немає .