Знайома приїзджає до міста - аби обстежити дитину (РАС, але не суть...)
Шукають квартиру на місяць - орієнтовно з 20 липня по 20 серпня
Їх5 людей - 2 дорослих і 3 діток.
Звернулись до місцевого рієлтора - питання не можуть закрити більше 2х місяців, він стверджує що варіантів немає під їх запит
Можливо хтось має варіанти або готовий здати своє житло - напишіть будь ласка пропозицію в приват або можливо дайте номер телефона/посилання втемі.
Дякую
Їх5 людей - 2 дорослих і 3 діток.
Дякую
Я_з_Франека• 1 час назад
А що, родина не вміє користуватися інтернетом? І на місяць ніхто не здасть, бо невідомо, що діти зроблять із житла. Шукають подобово і домовляються чи можлива знижка.
Голодаю• 1 час назад
Смотреть недорогие квартиры тысяч за 10. Заплатить хозяину 20. Тогда может согласятся. Потому как даже комната на 5х в хостеле им выйдет дороже
Редисочка• 1 час назад
ищите посуточно, кому нужен такой геммор сдавать на месяц, да еще и с детьми, хорошо что еще без котособак
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляЯ_з_Франека
+++
Прям, 2 месяца ответа от одного риэлтора ждут. И они ему неинтересны как клиенты.
Я_з_Франека• 1 час назад
Ответ дляTatius_ka
дякую
родина не знайшла контактів, так
Яких контактів? Повно сайтів по пошуку нерухомості є, хай витратять годину часу і знайдуть.
Ниф_ниф• 39 минут назад
Ответ дляГолодаю
В месяц им ппц выйдет сумма
Банальный расчёт на то, что найдётся наивная особа из Ровно и пустит пожить на месяц семью с тремя детками. Желательно, бесплатно. А то за 2 месяца бидоси не нашли вариантов в Ровно.
Голодаю• 34 минуты назад
Ответ дляНиф_ниф
Ну это понятно. Потому и написала выше, что можно найти дешёвую квартиру за 10 и попытаться договориться с хозяином за 20) это более реалистично. Хотя посмотрела квартиры там посуточно. Есть даже по 500 в сутки