Кусачая Я• Изменено 08 апреля 2025

НМТ для вступу на комп´ютері науки

Підкажіть син у 9 класі після закінчення 11 хоче вступити на комп´ютері науки, які предмети обрати я зрозуміла це ще фізика, але якщо не поступить і піде на філологію то англійська потрібно зразу здавати, як 5 предмет?
Одна_на_всей_планете• 08 апреля 2025
треба дивитися вимоги того ВНЗ, куди збирайтеся. НМТ 5 предметів не буває.
Екатерина27• 08 апреля 2025
На сегодня 4 предмета в нмт
Байрактарна• 08 апреля 2025
За 2 года может все поменяться
Чучело-Мяучело• 08 апреля 2025
Зараз не можна складати декілька предметів, лише один на вибір. Але це зараз, що буде за рік - хз
Чучело-Мяучело• 08 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Коефіцієнти га певну спеціальність не виш визначає, але ось цього року їх змінили, як і формулу розрахунку. А раптом наступного року знову змінять?
Одна_на_всей_планете• 08 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
звісно, за 2 роки все поміняється, може ЗНО повернеться
Оце потужно• 08 апреля 2025
Де ви взяли що фізика дасть більший коефіцієнт? Зараз різниця невелика з англ
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
На комп´ютерні науки фізика має більший коєфіцієнт! Здається, 0.4 був торік.
Але моя донька здавала англійську мову і вступила. В неї максимальні бали були з математики і англійської.
Оце потужно• 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
0,4 і 0,3 різниця мінімальна. Якщо автор не впевнена, що дитина поступить, то взагалі фізика крайній варіант, там реально треба хист. У моєї 200 б два НМТ, але навіть не лізла би в фізику, з англ набрати легше навіть середнячку
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
В НМТ лише 4 предмети, без можливості доздавання додаткового.
Англійська - прекрасний варіант 4 предмету на комп´ютерні науки
Оце потужно• 08 апреля 2025
А змінити коефіцієнти і предмети можуть. І ЗНО повернути теж, бо дітей менше
Оце потужно• 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
100%. Ширше вибір і різниця балів невелика
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
А якщо фізика це 0.5, а іноземна тільки 0.3
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
Якщо бог у фізиці, то є сенс. Але якщо стоїть питання ’раптом не пройде’, краще взяти іноземну.
Повторюсь, донька вступила в університет з найбільшим прохідним балом, здавала англійську. Краще ’піднажміть’ на математику
Каркуша Клара• 08 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дуже хочеться щоб змінили. Взагалі не розумію для чого робити обов´язковою математику, якщо дитина планує на філологічний профіль. Донці в вузі взагалі не буде потрібна математика, а мені брати їй репетитора для вивчення непотрібних інтегралів та функцій, щоб мати нормальний середній бал нмт
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Англійська відмінно, фізика гірше. Розглядаємо ще і філологію, тому я думаю ви прави
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я не знаю, в нас англійська краще за українську:)
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
Спеціально полізла дивитись коєфіцієнти, фізика на всіх айтішних спеціальностях 0.4 проти 0.3 англійська. Але математика 0.5
Налягайте на на математику, в ідеалі ще з 10 класу репетитор.
Скажу, що для подальшого навчання саме знання математики суттєвіші.
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую, зараз трохи підтягнемо фізику, а напевно з 10 класу будемо додатково ще і математикою займатися
Одна_на_всей_планете• 08 апреля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Математику точно не відмінять. Математика, здана на середній бал НМТ, показує, що дитина здатна в принципі навчатися. Тобто знає дії з числами, відсотки, відрізняє геометричні фігури і може знайти площу, периметр. На середній бал інтеграли і тригонометрія не потрібні. Математика вчить встановлювати взаємозв´язки і розуміти ’причина-наслідок’, а це треба в будь-якій науці. Мій 6-класник проходив на сайті минулорічні тести, то біля 140 балів набрав
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ваш син молодець я зависла на геометрії зовсім її нерозумію
Одна_на_всей_планете• 08 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
я проходила на Освіті деякі предмети, то фізику лише вгадувала)), хоча я математик, але все, що стосується фізики забула, а географію на максимум пройшла)))
Каркуша Клара• 08 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так а якщо моя донька здасть укр. мову та англ. мову на 200, а математику на 150, при цьому планує поступати на перекладача - чому їй математика повинна зрізати середній бал? :( Вона її ніколи не любила, і я теж не розумію для чого витрачати час та гроші на математику, яка їй в навчанні не буде потрібна. Я не кажу, що донька її завалить, я розумію що здасть, але здасть не на високий бал, який зріже середній бал НМТ
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я майже 30 років назад школу закінчила, вже нічого не пам´ятаю, але думаю на контракт я би прийшла:)
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Напевно в міносвіті рахують що математику повинні знати всі діти які хочуть отримати вищу освіту
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Середній бал ні до чого! У кожної спеціальності у предметів свій ваговий коєфіцієнт, і математика не сильно вплине на філолога.
Наприклад, донька здала історію на 156, але її конкурсний бал (вже з коєфіцієнтами) на комп´ютерні науки був 189.4, тому що результат історії впливає лише на 20%
автор Кусачая Я • 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я зараз працюю менеджером з персоналу і бачу що є дуже багато студентів, які шукають роботу в айти сфері, але в них все дуже погано з іноземної мовою
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
Тому на айті англійська має 0.3, а не 0.2
Без англійської я взагалі не розумію, як планують працювати в цій сфері.
Тим більше, що у вузах їй не навчають, якщо дивитись правді у вічі. Це самоосвіта, курси і т.п.
Чучело-Мяучело• 08 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Крім коефіцієнтів, тепер і формула інша.
18 мнеУЖЕ• 08 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Навіть і так, все одно дитина, яка здасть математику більше ніж на мінімум, зможе вступити на філологію з гарними балами з гуманітарних предметів, або якщо високі бали з математики, то середній результат з укр.мови не зіпсує шанси на вступ.