Я тертий жук• Изменено 16 марта в 20:11

Це гуманітарій чи технар?

Якщо в школі подобалася англійська та добре давалась, а також хімія та біологія. Математика та фізика - ні.
Бджолина королева• 16 марта в 20:08
Гуманоид
автор Я тертий жук • 16 марта в 20:09
Ответ дляБджолина королева
Гуманоид
без сарказму
Чемодан-Вокзал-Майами• 16 марта в 20:09
Гуано
Жена аллигатора• 16 марта в 20:09
Гум
автор Я тертий жук • 16 марта в 20:10
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Гуано
Без флуда
Замріяна• 16 марта в 20:10
Звісно що не технар
Чемодан-Вокзал-Майами• 16 марта в 20:10
Ответ дляЯ тертий жук
Без флуда
Сорри
Исправьте тогда старпост
Анонім-ка• 16 марта в 20:11
Ответ дляЯ тертий жук
Без флуда
То напишіть нормально слово тоді в заголовку. Хто такий ’гуманій’?))
Гореотума• 16 марта в 20:13
Є ще природничі науки. Вони не відносяться ні до гуманітаріїв ні до технарів.
Оцененная• 16 марта в 20:17
Ответ дляГореотума
Медицина - это природные науки или больше гуманитарное направление?
Забагаловка• 16 марта в 20:37
Вот это разделение изначально неправильно. Есть люди с развитым логическим мышлением и без. Поверьте, в филологии без логического мышления делать тоже нечего. То, что вы называете ’гуманитарий’ это просто дурак с фантазией, я б так сказала, а если покрасивее выражаться, то человек без навыков логического мышления (он не виноват, не научили в детстве), но с врождённым мышлением образным. Или вообще без мышления)))
А что вам в школе нравилось и не нравилось, так это только от учителя зависело.
булоТАЙминуло• 16 марта в 20:46
У вас були слабкі вчителі по фізиці і математиці.
От фізика моя любов, бо вчителька була топ, а математика стала моя любов в 11 класі, коли пішла на підготовчі заняття.
Тому хто ви ще не ясно)
Гореотума• 16 марта в 20:54
Ответ дляОцененная
Природничі
Обнимашкина• 16 марта в 21:43
Ответ дляЗабагаловка
ні це так... це склад розуму. Аналітичничний та синтетичний (від слова аналіз та синтез). гуманітарії мають переважну синтетичну логіку, технарі аналітичну.
Аналітичний — це коли ’розкласти все по поличках’, розібрати кожен гвинтик, знайти першопричину.
Синтетичний — навпаки, ’зліпити картину цілком’, узагальнити, зробити висновок із набору деталей.
Гуманітарії частіше мислять загальними образами й зв’язками (синтезують), а технарі люблять копати вглиб, аналізувати механіку явища.
автор Я тертий жук • 16 марта в 21:53
Ответ дляЗабагаловка
Учитель англ у меня был не очень компетентным. Тем не менее, я сама учила