Мороженная курица• Изменено 09 апреля 2025
Гарна, видова квартира :)
Це не реклама
Я чуть не впала. А де там вид? Вікна на одну сторону, в будинок і небо
Ну і пишуть казки ж. Смішно
Мороженная курица
• 09 апреля 2025
Ответ дляДайте згадаю
Мне нравится вид на небо
Вид на небо майже у всіх квартирах є
Зніміть жалюзі і штори і вуаля
Сплюшка• 09 апреля 2025
Нуаче.Отличный вид на новый дом.
Я встречала ’видовую’ с видом на соседнюю такую же обшарпанную панельку.
Видовою чомусь зараз називають любу на верхніх поверхах, щоб не писати верхній поверх чи мандсарда. Я останнім часом взагалі почала бачити неліквід мандсарда , такий неліквід, що пів кімнати чи більша половина зрізаний дах, візуально там 1,7 не більше. І віконце як в камері десь небуть біля підлоги. Теж називали таку квартиру видовою.