Шукаю стакан• 09 апреля 2025
Посоветуйте где искать качественные плотные футболки ?
Ищу аналоги или что-то похожее на Cos, но бюджетнее. Футболки стали расходным материалом на 1 сезон. Буду благодарна за советы
Тирамісу на терасі• 09 апреля 2025
в бершке недавно купила отличную плотную белую. футболку. там есть как тонкие, так и плотнее.
пу_пугренчик• 11 апреля 2025
Рандомно зустрічаю щільні футболки у самих різних магазинах. В одному місці рідко коли виходить знайти ту саму футболку через якийсь час) У юнікло мені фасон жіночий не дуже, а чоловічі завеликі в плечах. Next брали чоловіку футболки, вони дуже швидко ушаталися. До речі, замовляла в перший рік війни собі футболки з аліку бавовняні, то вони досі бомбезні, лиш плям наставила на них(