Сизоока бестія• 09 апреля 2025

Больша " любов"

Mira-a102• 09 апреля 2025
Нууу блин, бывает, в мире много сумасшедших людей
Королева Сарказма• 09 апреля 2025
Ответ дляMira-a102
Да блин страшно по улицам ходить
автор Сизоока бестія • 09 апреля 2025
Ответ дляMira-a102
Ага...надо мной такой же контуженный, до войны бухал и буянил, после контузии вообще жбан снесло, соседей супом и мочой обливает
Аннуитет• 09 апреля 2025
Вас что-то удивляет?
автор Сизоока бестія • 09 апреля 2025
Ответ дляАннуитет
Вас что-то удивляет?
Шокирует скорее..удивляет это мягко сказанно
Жена аллигатора• 09 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Добре, що у вас не такий і всі цивільні бубочки
По суті невідомо чи то війчьковий в тилу, що і дня не був на війні, може молодий пенсіонер. А може його дії на війні рятували інших.
То трагедія для родини. Нащо ви сюди це прете
ЛюблюДевчонок• 09 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
А це вже питання до тих, хто його в ту армію взяв умовно здоровим і потім кинув напризволяще після контузії, яка там і за хворобу не рахується. З такими військовими повинні працювати військові психологи ( яких міліон, але тільки в тилу, в учєбках, картинки малюють, зато ж військова, в формі і зі всіма плюшками). Їх повинні лікувати. Але для армії це використаний, не потрібний матеріал, махайиеся люди самі. І таких буде все більше і більше
Жена аллигатора• 09 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
На цивілці ухилянти через кілька років сидіння вдома й не таке робитимуть від здичавіння
Варена цибуля• 09 апреля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Да блин страшно по улицам ходить
А что часто стало такое происходить?
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Чого раптом людина яка працює і живе своє життя має ´дичавіти´? І яка медична назва, діагноз ´дичавіння´? Чого ухилянтами не вважаються діти високопосадовців, родичі, особи, які не мають законних підстав не служити? Чому вони за три роки не здичавіли?
жижифреймут• 09 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
+++ Даже во Вторую мировую в ненавистном всем СССР контуженных списывали, а у еас гонят снова и снова в строй.
жижифреймут• 09 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Это другое же. Пенсы силовики, в 40 лет свалившие на пенсию из уютных кабинетов, тоже не одичали. А простые слесари, инженеры, должны одичать.
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляжижифреймут
Бидло яке пакує людей в бусіки, забиває населення, не вважається чомусь здичавілими? Нащадки енкаведистів і вбивць чудово себе в тцк почувають.
СережкинаЯ• 09 апреля 2025
Ответ дляжижифреймут
Та яке там ’списували’🤣 В мене три діда воювали. Так одному ногу відірвало - не хотіли списувати! Другий з кількома контузіями до 46-го служив, не відпускали. Третій - пілот авіації - ліву руку втратив під час обстрілу. І що? Списали, думаєте?? Літав з однією рукою на винищувачі, поки не загинув десь під Румунією. І це тільки на прикладі однієї родини ’списаних’.
Списували, а потім доганяли і ще раз списували.
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Це треш.
СережкинаЯ• 09 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Це треш.
Так, це треш. А ще дід по мамі з побратимами на німецькій помийці харчувався. Лазили вночі і рибні голови їли, сміття всяке. Знаєте, чому? Уявіть, їм просто не постачали їжу. Всьо, їжі нема. Тільки наркомівські 100 грам: бахнув і в могилу. Досі не розумію, як він вижив. Але з усіх, кого забрали в родині, лише два діди й вижило. Всі інші загиблі, зниклі безвісти.
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
А я своїх навіть не знаю, нічого про них невідомо. ´Дбала´ держава про людей. Страшні часи.
Смешнюча• 09 апреля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Да блин страшно по улицам ходить
А после войны вообще пипец будет (( столько людей с ПТСР.
Жена аллигатора• 09 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Працює вдома і не виходить? Ну ну, чекайте бурятів з чоловіком разом на дивані.
Жена аллигатора• 09 апреля 2025
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 09 апреля 2025
Ответ дляСмешнюча
І тільки у ’розумних’ птср не буде. В кацапіі нема такого діагнозу
Слава Українi• 09 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Маня, прости но ты достала. Свои фантазии про бурятов везде пихать. Тебя по ним уже везде узнают.
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Ви працю окрім вдома, більше ніяку не розглядаєте? У вашій голові працюючий чоловік тільки у прив´язці до дивану бачиться? Ви якось трохи ширше дивіться на світ. Дуже дофіга обмежень.
Вимагаю спілкування• 09 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 09 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Потому что живут свою лучшую жизнь, бабки их рулят , они живут на полную ногу и не дичавіють.
Техпаспорт на медузу• 09 апреля 2025
У неё лицо знакомое, она известная?
автор Сизоока бестія • 09 апреля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У неё лицо знакомое, она известная?
Хз, не знаю