УжеВотДа• 25 марта в 19:42
Бронхіт другий раз за місяць
Дівчата, як Ви витримуєте ці другі, треті хвилі вірусів, як можна вийти з цього стану саме морально.На початку місяця взяла лікарняний і повністю не одужала, хоча пропила весь курс ліків, потім захворіла дитина лікувала її , через тиждень знову висока температура в мене і знову бронхіт.Всі плани, записи, зустрічі полетіли.Єдине що радує, це канікули у дитини і не треба везти до школи.Вже не знаю чого далі чекати
Всюди влазю• 25 марта в 20:09
У мене так донька хворіла, спочатку вірс, за нею захворіла, вона у мене досить міцна, то я іі відправила в школу, після одужання, а сама ще тиждень з дому працювала, через -5ь днів у неї нова температура, кашель сухий, дратівливий, тиждень температури, рентген,
нарешті діагноз - бронхіт. Тільки після підключення антибіотиків вона почала одужувати. До слова антибіотики практично не вживає, та й не хворіє в цілому, не згадаю, коли хворіла востаннє.
Я четвертий тиждень ще підкашлюю після того вірусу.
То до чого то я , можливо ви не долікувалися в перший раз, а тепер маєте ускладнення. Здайте кров і за необхідності розгляньте варіант антибіотиків+інгаляції.
УжеВотДа
• 25 марта в 21:01
Ответ дляВсюди влазю
Дякую, що поділились.Антибіотик як раз підключила, а інгаляції можна при температурі 37,4?
Всюди влазю• 25 марта в 21:49
Ответ дляУжеВотДа
Так, можна дорослим до 37,9, теж саме це питала лікаря.
УжеВотДа
• 25 марта в 21:57
Ответ дляВсюди влазю
Дякую і здоров´я Вам і донечці