Loredana17• Изменено 09 апреля 2025

6 млн.не оновили дані

Сирський сказав. Що буде із цими людьми? Будуть шукати?
Мимо_шла• 09 апреля 2025
6 миллионов если думать, что в стране 45 миллионов жителей.
Только в стране не 45 миллионов, и естественно не обновились ну максимум 2 ляма, максимум
_Alekssandra_• 09 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Та да,ходят тут живые,раздражают нашу власть.
Та не только власть. Таких вот как автор тоже бесят
Інно4каа• 09 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
це до чого? знову порох вам в суп в суп насрав?
ok1904• 09 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
Десь так бо оновлено близько 4млн. Писали,тщо ресурс 5 млн, оновило 4 млн . А тепер 6 млн не оновлено. Це нова математика?
Інно4каа• 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
а ще тих: мій воює,а твій ні
Perfect look• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Навіщо їх шукати, ціль яка?
На фронт кинуть, какая же еще
📍Цифровізація дозволить нам знайти всіх громадян, які уникають мобілізації та знати їх місцезнаходження.
Svetl.ana• 09 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Как только обновишь - сразу автоматом летит повестка, а за ней следом штрафы 17 и 25 тыс
а не обновишь -еще больше
Perfect look• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
На обрання президента.Так я думаю, що люди за кордоном будуть голосувати. Вони мають скористатись цим правом.
Так там большинство за зеленого как раз и за кордоны 91
Svetl.ana• 09 апреля 2025
а что их искать
900 тыс в тылу военных, которые никогда не воевали
120 тыс ментов
50 тыс сбушников, они же военные по уставу
грушники
охороны всякие
прокуроры
судьи
держслужбовці
вобщем, все госдеятели
ПОРА ВЫПОЛНИТЬ СВОЙ ДОЛГ, ДАВАЛИ ПРИСЯГУ
Perfect look• 09 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
Сейчас не больше 25
bespe4na_mavpa• 09 апреля 2025
Ответ дляLoredana17
Воювати
Вы подростка не заставите учиться, не то что взрослого воевать
elenze66• 09 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
А де два сина і чоловік Верещук ?
автор Loredana17 • 09 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А з чого це ви взяли? Хвилююсь з своїх
Coffee is Love• 09 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
головні ухилянти тцк,поліція, прокуратури ,міністрества,суди , блогери і т.п. Зних цілі батальйони вийшли би
а головне - одразу б і зброя з´явилася, і захист, і умоави покращилися для військових
HelloKitty18• 09 апреля 2025
Ви не хочете редагувати ваш текст?
Елена1265• 09 апреля 2025
Ответ дляVIKYSIA
Они все заграницей
Очень вряд ли. Как раз те, кто за границей и обновили т.к. особо не переживают
Елена1265• 09 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Нет
Елена1265• 09 апреля 2025
Ответ дляok1904
Друге питання , що до оновлення данних писали про ресурс в 5млн, а тут нова у фра 6млн.
Так ресурс и общее количество - не одно и то же. Часть 18-24, часть окажутся непригодными, с отсрочкой, с бронью
Елена1265• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Мені видається що зараз почнеться робота над тим, щоб зменшити кількість виборців за кордоном. Можна назвати всіх ухилянтами і лишити права голосу.
Можно подумать, те, кто выехал и не обновился вернутся для того, чтоб проголосовать 😃
begovelik• 09 апреля 2025
Ответ дляSvetl.ana
а не обновишь -еще больше
Не обновишь - они тебя не видят
Мимо_шла• 09 апреля 2025
Ответ дляok1904
Это они себе придумали, что у них ещё есть 6 миллионов солдат)
LyudaT• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Звідки вони знають де ті люди є?
Від ДПС. Виїзд фіксується.
Natal_ka91• 09 апреля 2025
Ответ дляelenze66
А де два сина і чоловік Верещук ?
Там де і син Мосейчучки
Natal_ka91• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Дивно, звісно, багато кого я знаю з тих, що за кордоном, вони за Зе
Natal_ka91• 09 апреля 2025
Ответ дляcoch100
Ну если сами тцкашники говорят, что своих сыновей не отправят на войну, то что говорить о других.
Бо в нього зять пропа в Бахмуті. Якщо, звісно, вірити що це не слова на публіку, то звучитть дуже навіть адекватно. На відміну від всяких а-ля воєнних,яким і дітей не шкода, чи бойових порадниць, які тільки то й роблять що посилають чоловіків на фронт, і що молодше то краще
SARA Abramovнa• 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Для того, щоб вони не впливали на процес. Вони вже цю думку закидають. Що виїхавші не громадяни. Ті хто не воює, не громадяни.
Ну,тогда пусть официально лишают, думаю, многие выехавшие, будут не против.
sky-labs• 09 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Заграничные командировки специального поискового министерства, которое в скором времени создадут за огромные деньги.
С большим штатом.
Ну не может же пару сотен человек найти 6 млн. Нужно как минимум столько же!
Інно4каа• 09 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Все і відразу. Але ні!потрібно комусь захищати жопу нашого зезедента і його приплічників