Танго утрьох• 09 апреля 2025

Відмовити чи ні?

Маю підробіток прибирання будинку раз в 10-12 днів. Інколи прихожу, як нікого немає вдома і застаю такі завали (фото). Все б нічого,і оплата погодинно,але більше 5 год оплачувати не хочуть. А ще будинок великий і мені приходиться робити дуже швидко.
Коли всі вдома,то речі і іграшки самі прибирають.
Думаю ,може відмовити в допомозі.
ГугелП@лАмался• 09 апреля 2025
Моя уборщица убирает лишь поверхности, ни игрушки не раскладывает, ни тем более белье (оно правда в прачечной висит), я и не ожидаю от нее
Янгол в камуфляжі• 09 апреля 2025
А платят норм?
Полуничка• 09 апреля 2025
Вы крайне непорядочный работник. Это обсуждается с хозяевами, без выкладывания на всеобщее обозрение. Свои завалы куда хотите выкладывайте! Но чужие 😡
Король дивана• 09 апреля 2025
Вы конструкторы складываете за них ? Много собрали?
ГугелП@лАмался• 09 апреля 2025
Ответ дляПолуничка
Кстати, ладно б игрушки, белье, а вот фото ребенка это уже ту мач, да
автор Танго утрьох • 09 апреля 2025
Ответ дляКороль дивана
Нет, нужно раздожить в ящики
автор Танго утрьох • 09 апреля 2025
Ответ дляПолуничка
Ви впізнали?
Все будет, но потом• 09 апреля 2025
Ответ дляПолуничка
Там ще й на фотографії є сімейні фото родини....
Король дивана• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Нет, нужно раздожить в ящики
Не верю
Полуничка• 09 апреля 2025
Автор богатая советчица) всем лепит клоунов теперь 🤣
Бойцовская• 09 апреля 2025
Маєте можливість перебирати роботою - відмовляйте. Якщо вона вам життєво необхідна - розгрібайте. Ми звідки знаємо?
Нормальні роботодавці вас не триматимуть. Ви, як мінімум, невихована, як максимум - непорядна.
лаМпочка• 09 апреля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
На тех семейных фото ничего не разобрать
Я шалунья• 09 апреля 2025
Сколько вам за это платят ? От. Суммы бы задумалась
Полуничка• 09 апреля 2025
Ответ длялаМпочка
Какая разница…. Это некорректно. Свою квартиру, белье, фото автор может как хочет выкладывать. Но не чужие
лаМпочка• 09 апреля 2025
А почему вы не оговорили, что именно входит в ваши услуги, почему не оговорили куски работы и не делаете лишь то, за что вам платят либо то, что успеваете сделать за 5 часов?
Поміркована думка• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ви впізнали?
Автор, ви виклали фотографії чужого безладу.

Це, як лікар викладе чиїсь аналізи, а потім запитає: ви би лікували цю людину чи ні?

Або вчитель викладе фотографії контрольної роботи і запитає: ви би перевіряли чи ні?

Це з роботодавцями вирішують.

Зараз вам напишуть, що ніхто би з порадниць не розбирав би безлад, який на фотографіях, а ви скажете, що у вас грошей нема і потрібна робота.
Маруська Му• 09 апреля 2025
Ответ дляКороль дивана
Так їх можна просто згребти в ящик і там хай самі розбираються. Навіщо складати?
автор Танго утрьох • 09 апреля 2025
Ответ дляПоміркована думка

Це з роботодавцями вирішують.

Видалю
автор Танго утрьох • 09 апреля 2025
Ответ дляПолуничка
Може це і є моє?
Поміркована думка• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Видалю
Так видаляйте.
Полуничка• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Видалю
Удалено администрацией...
Маруська Му• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Нет, нужно раздожить в ящики
І як сортуєте конструктор? По кольору? По розміру?
ЭмчЭндЭм• 09 апреля 2025
Беспорядок на фото незначительный. Оцените сами, достаточно ли вам оплаты за всю работу
Не заздріть тьоті• 09 апреля 2025
Надеюсь хозяйка дома узнает свои фото и сама вас выгонит. Не дай Бог нарваться на такую уборщицу.
Полуничка• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Може це і є моє?
Ну так разберите, вместо торчания на советчице
Inconvenient• 09 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ви впізнали?
Мабуть така сама нечупара. Хазяї просто проїхатися на вас хочуть, багато з них так роблять, це - Україна.
Бабайко• 09 апреля 2025
Автор, фото удалите.
Я бы убрала дом, конструктор не трогала. Вы по времени успеваете всё за 5 часов?
Как вы договаривались изначально ?
Полуничка• 09 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Удалено администрацией...
Парасюха• 09 апреля 2025
а чому не можна обговорити з хазяйкою? може, їй і не принципово, щоб ви то все розкладали. А може - принципово, і буде доплачувати за такі дні.
Просто ще момент, що ви то все робили, і встигали, і нічого не казали, а тепер прийдете і скажете - я не встигаю, то трохи дивно може виглядати, але ж поясните, як нам тут, що інтенсивність праці зростає, і значно втомлюєтесь, то або доплата, або завали не чіпаєте
woman Warrior• 09 апреля 2025
отказать однозначно
Уборкой вы всегда найдете работу.
Или же -как вариант_все убрать, не трогая вот этот игрушечный срач.
Это не касается уборки и занимает много времени.
Еще вариант-все вот это сложить в пакет.