Давно без алко• Изменено 09 апреля 2025
Проконсультуйте, будь ласка, про роботу державних садочків
1. Чи дозволено в садочках збирати кошти на війну?
2. Чи є обов´язковим розміщення в доступі для батьків інформації про календарне/тижневе планування, щомісячні заходи в групі?
3. Скільки прогулянок має бути в середній групі (4-5 років) і якої тривалості?
4. Чи має вихователь/викладач фізкультури проводити активні ігри на вулиці?
5. Асистент вихователя має бути в кожній інклюзивній групі чи він працює паралельно на двох групах, надаючи перевагу більш складній дитині?
Ми в садочку новенькі. Вихователька за місяць жодного разу не написала, чим займаються діти (яка тема чи щось таке), але шле листи про те, щоб здавали на зброю - в скарбничку, яка стоїть в роздягальні.
Гуляють один раз на день хвилин 40.
Мене така ситуація дивує і напрягає, є багато запитань.
Гуляють один раз на день хвилин 40.
Электричка• 09 апреля 2025
Собирать деньги разрешено, если это просто объявление о сборе по желанию. Именно требовать сдать - запрещено
Электричка• 09 апреля 2025
Ассистент должен быть в каждой группе, наверное проблема с поиском персонала, потому так и выкручиваются
Не вмію заміряти• 09 апреля 2025
1. Не дозволено
2.Можете запитати про календарне планування- вона вам покаже, розміщувати на стенді не зобов´язана
3.1 прогулянка в цю пору року
4. Вчитель фізкультури не має відношення до прогулянок. Вихователь може, якщо запланована гра.
5. Асистент має бути в кожній групі, але бажаючих працювати на цій посаді мало. Тому як вже є.
3.1 прогулянка в цю пору року
Броніки для Моніки• 09 апреля 2025
Ассистент должен быть. Но ассистентов нет. Никто не хочет работать за 3 копейки. У моей дочки в саду родители инклюзивного ребенка сами платили ЗП ассистенту
Тра Ля Ля• 09 апреля 2025
Нам периодически воспитатели кидали фото в группу, чем заняты дети/прогулки/обеда, в конце каждого года выдавалась папка работ ребенка за весь год. Ассистент должен быть, но у нас в саду было 2 инклюзивные группы, в каждой был свой ассистент. Гуляли в холод 1 раз, это нормально. Сборы только по желанию.
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Автор, а скільки ви хотіли прогулянок в день мені цікаво?
Три прогулянки. Зустрічання дітей на вулиці, перед обідом - 60 хв, ввечері, коли віддають дітей батькам.
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Это разные ассистенты: асситенту воспитателя платит государство (его внимание распределено на всех детей), ассистенту ребенка платят родители, это предусмотрено законом.
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Ніхто не зобов´язаний зустрічати вашу дитину саме на вулиці. Поки ви їх ведете до садочка, рахуйте, що вже з нею погуляли. Коли вважають дітей батьками, а це по часу розтягується від кінця сну і до кінця робочого дня, теж ніхто не зобов´язаний віддавати вам дитину на вулиці. Ви самостійно можете своїй дитині хоч 20 прогулянок на день влаштовувати
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
1. Не дозволено
3.1 прогулянка в цю пору року
Які тоді обов´язки у вихователя? Я бачу, що діти не ріжуть, не шнурують, не малюють, не вчать віршики, не ліплять, не гуляють. Пишуть пару раз на тиждень на сліпеньких копіях з пінтересту - і все.
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Так знайдіть того асистента і платіть йому. В чому проблема?
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
А як ви це бачите?
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНаивная Хо
Проблеми ніякої немає. Ми в цьому садочку взагалі тимчасово. Але в нашій групі є складна дитина з ООП, яка часто б´ється, а асистент більшу частину часу проводить в іншій групі. Я запитувала - мені сказали, що в першу чергу увага буде тій, іншій дитині
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНаивная Хо
А як ви це бачите?
Різати щодня хоча б 5 хв, вчити віршики щодня, виходити на прогулянку, саджати город. Це ж не яслі, має бути робота над навчальними навичками
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Я запитала,яким чином ви бачите, що це все вони не роблять?
ИзЮмрудная• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Автор, Вы должны понять что никто особо не носиться с детьми в гос саду. И для себя принять решение - либо смириться с этим либо идти в частный сад за деньги
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
І взагалі,яке ваше діло до інших дітей?
ИзЮмрудная• 09 апреля 2025
Ответ дляНаивная Хо
І взагалі,яке ваше діло до інших дітей?
Автор переживает что тот ребёнок побьет её ребёнка, пока ассистента нет
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНаивная Хо
І взагалі,яке ваше діло до інших дітей?
Моя дитина може постраждати
Наша взяла• 09 апреля 2025
за такую зп как у воспитателя.... ’діти не ріжуть, не шнурують, не малюють, не вчать віршики, не ліплять, не гуляють. Пишуть пару раз на тиждень на сліпеньких копіях з пінтересту’ сама дома играйся
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНаша взяла
Наша вихователька задонатила 3,5 тис грн на зброю)). І присоромила батьків, що ніхто не здає гроші.
Любовь Калистратовна• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Вам в частный сад
Наша взяла• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
что Вы ей ответили? Лично вот Вы?
Любовь Калистратовна• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
За ту зарплату? Обеспечить передержку, вернуть целым родителям
Наивная Хо• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Моя дитина може постраждати
Ваша дитина може постаждати взагалі від будь-кого, тому краще хай сидить дома,а школа тільки дистанційна, бо вам скрізь буде погано і небезпечно
Давно без алко
• 09 апреля 2025
Ответ дляНаша взяла
что Вы ей ответили? Лично вот Вы?
Я ей пока ничего не написала. Потому что накануне сделала замечание, что орать в присутствии детей не ок. Она обиделась и сказала, что не орет. Потом я прочитала ее пост о том, что давайте немедленно сдавать деньги - и еле сдержалась, чтобы не ответить
Любовь Калистратовна• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
Святая женщина
Наша взяла• 09 апреля 2025
Ответ дляДавно без алко
так что решили ответить? или слабо?