Добрий день
Хто народжував з Поповським А.С., 5 пологовий Київ, поділіться відгуком. можливо зорієнтуєте по вартості хоч орієнтовно, щоб розуміти +- на що розраховувати.
МЧСница• 09 апреля 2025
Чула хороші відгуки про нього.
Теж цікавлять розцінки. В них є ціни офіційні в касу при виборі лікаря і платних пологах. Але цікавить чи потрібно по факту ще щось доплачувати.
Ответ дляМЧСница
Чула хороші відгуки про нього.
Ну якщо сплатили в касу офіційно то по факту нічого більше не треба
Але якщо хочете ще «віддячити» , якщо сподобалось вам з лікарем, то можна і дати щось .