Леся Українка• 09 апреля в 17:50
Вологий кашель
Сину 4 роки, кашель вологий,соплі- по аналізам вірус
Коли дихає,сміється чутно як по горлу гуляє мокротиння
Один лікар каже щоб давала сироп Лангес і дихали Назісофтом/Лорде-чередувати
Інша лікарка, каже- ніяких сиропів, давати дихати Небутамоло, і Назісофтом
Що робити не знаю, кого з них слухати,
Щоб гірше малому не стало
Що робити не знаю, кого з них слухати,
Щоб гірше малому не стало
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля в 18:17
Теж нічого не даю, не роблю. Пити багато, промивати ніс. все. Наніч подушку повище.
Молчавочка• 09 апреля в 18:33
Не слухати нікого. Багато пити, гуляти і промивати ніс сольовим розчином і користуватись судинозвужуючими, коли закладає ніс.