Йосип_молодий• 11 марта в 10:26
Розкажіть про муколітики
Вчора лікар призначила муцитус. Я пью вже пугий день, і нічого. Кашлю нема, мокроти нема, не хриплю характерно (той звук коли є мокротиння, і треба прокашлятись. Нема. Або майже нема. Вранці трохи було)
Все нормально?
Я просто знаю, що коли кашель, то все дуже складно, бо є муколітики, є амброксольники, є взагалі які тупо блокують (непродуктивний?) кашель. І я в цілому боюся препаратів «від кашлю»
Якщо все добре - що має бути?
У мене таке враження що кашель просто зник. Тобто не та дія яка треба…
Почалося з сухого болючого кашлю. Купиоа ісландський мох, попила три дні і пішла до лікаря. Лікар призначив синупрет серату і муцинус. Кашель зник. Почався катастрофічний нежить, вчора помирала. Стогодні нежить помірний, кашлю нема. Що відбувається?
Все нормально?
Якщо все добре - що має бути?
Йосип_молодий
• 11 марта в 10:27
Вибачте що виглядаю як дебіл, - рідко хворію грві і грипами, зазвичай не лікуюся препаратами, воно саме проходить.
Йосип_молодий
• 11 марта в 10:31
При глибокому диханні - дихання не чисте. Але і не булькає. Таке враження що від вдиху мокротиння не булькає. Це означає що воно ще доволі в‘язке? Типу ще тільки почала маколітик, істреба ще час?
Всю жизнь принимаю банальный мукалтин. Новомодные препараты не воспринимаю. Растворить 1 табл/стакан теплой води. Пить при сухом кашле, перестать пить когда кашель превращается в мокрый.
Еще при кашле (рецепт из детства) - желток яйца растереть с ложкой меда, залить горячим молоком добавить любой жир (свинную сетку, гусиний, барсучий жир, масло какао, сливочное масло) и соду. выпить и лечь сразу спать.
Йосип_молодий
• 11 марта в 11:37
Ответ для17bob
А на який день після банального мукалтину кашель ставав мокрий і було велике відходження мокроти?
Ответ дляЙосип_молодий
Хватает 2-3 дня обычно. Еще отлично банки ставить.
И мазать грудь согревающими мазями, например нам в детстве мазали скипидарной мазью.
Вообще легкие любят жир (поєтому его добавляют в молоко), и когда болеешь хорошо кушать жирное мясо, рыбу.