Йосип_молодий• 11 марта в 10:26

Розкажіть про муколітики

Вчора лікар призначила муцитус. Я пью вже пугий день, і нічого. Кашлю нема, мокроти нема, не хриплю характерно (той звук коли є мокротиння, і треба прокашлятись. Нема. Або майже нема. Вранці трохи було)
Все нормально?
Я просто знаю, що коли кашель, то все дуже складно, бо є муколітики, є амброксольники, є взагалі які тупо блокують (непродуктивний?) кашель. І я в цілому боюся препаратів «від кашлю»
Якщо все добре - що має бути?
У мене таке враження що кашель просто зник. Тобто не та дія яка треба…

Почалося з сухого болючого кашлю. Купиоа ісландський мох, попила три дні і пішла до лікаря. Лікар призначив синупрет серату і муцинус. Кашель зник. Почався катастрофічний нежить, вчора помирала. Стогодні нежить помірний, кашлю нема. Що відбувається?
автор Йосип_молодий • 11 марта в 10:27
Вибачте що виглядаю як дебіл, - рідко хворію грві і грипами, зазвичай не лікуюся препаратами, воно саме проходить.
автор Йосип_молодий • 11 марта в 10:31
При глибокому диханні - дихання не чисте. Але і не булькає. Таке враження що від вдиху мокротиння не булькає. Це означає що воно ще доволі в‘язке? Типу ще тільки почала маколітик, істреба ще час?
17bob• 11 марта в 11:21
Всю жизнь принимаю банальный мукалтин. Новомодные препараты не воспринимаю. Растворить 1 табл/стакан теплой води. Пить при сухом кашле, перестать пить когда кашель превращается в мокрый.

Еще при кашле (рецепт из детства) - желток яйца растереть с ложкой меда, залить горячим молоком добавить любой жир (свинную сетку, гусиний, барсучий жир, масло какао, сливочное масло) и соду. выпить и лечь сразу спать.
автор Йосип_молодий • 11 марта в 11:37
Ответ для17bob

А на який день після банального мукалтину кашель ставав мокрий і було велике відходження мокроти?
17bob• 11 марта в 11:43
Ответ дляЙосип_молодий
Хватает 2-3 дня обычно. Еще отлично банки ставить.
И мазать грудь согревающими мазями, например нам в детстве мазали скипидарной мазью.

Вообще легкие любят жир (поєтому его добавляют в молоко), и когда болеешь хорошо кушать жирное мясо, рыбу.