Божа кульбабка• 10 апреля в 05:37

Як вам вірш?

Він прокинувся рано: "Ой, чуть нє праспал!"
Посміхнувся собі у люстерко.
Каву – залпом. "Любімая, я пабєжал". –
Не повернеться, певно, до смерку.

А дорогою синові купить літак,
Наче справжній! Блискучий і гарний!
Доні – ляльку й ведмедика і тільки так,
А дружині – букет різнобарвний.

Може, в них там річниця, чи радість яка –
То пусте, бо ж різниці немає,
Якщо в нього тоді не тремтіла рука,
Коли вибух, що й досі лунає,

Виривав живосилом серця із грудей,
Забирав сенс життя і надію,
Убиваючи чистих невинних дітей...
А його діти зараз радіють...

Їхній тато – "герой"! Він додому несе
Власну гордість у ночвах кривавих.
Що йому наказали, зробив чітко все,
Бо до скону він відданий справі!

І щасливий, бо має дружину й дітей,
Знає, нащо живе в цьому світі...
Де йому зрозуміть вбитих горем людей,
У яких перед Богом вже діти?

Хтось нестиме на цвинтар машинки, букет
Чи ведмедика, бо так любила...
Не злякається навіть ніяких ракет –
Їм боятися більше несила...

А він буде і далі пить каву та чай,
Цілувати дітей і дружину...
А ще сіяти смерть... якось так "нєвзначай",
Та недовго, вже ось – до загину!
Дайте вподобайок• 10 апреля в 07:44
Сами стихи плохие, конечно смысл нас всех за душу берет. Многие, не могут наверно,понять как с этим можно жить.
Иногда интересно узнать их мысли, как это,убить мирных, просто так, по приказу. Но какой в этом смысл, сволочи они,все,что нужно знать. Потому стихи плохие, ни о чем.
Almamater• 10 апреля в 07:51
Зараз вам тут розкажуть адепти мирних перемовин, що не все так адназначна, і рузьгє не винуваті, ані проста баятца за свою жізнь і їм тоже нада карміть сваїх дітєй.
Дружная семейка• 10 апреля в 09:42
Вірш - кривий косий, через це не чіпляє. Русня - гній без сумнівів.
автор Божа кульбабка • 10 апреля в 10:32
Ответ дляДружная семейка
А можна, будь ласка, конкретніше? Бачу, Ви – літературний критик. Що саме вражає своєю недолугістю Ваш тонкий смак?
Ответ дляAlmamater
Доки розказали тільки, що вірш – лайно)
автор Божа кульбабка • 10 апреля в 10:33
Ответ дляДайте вподобайок
Аргументовано 👍🤣
Almamater• 10 апреля в 10:37
Ответ дляБожа кульбабка
Доки розказали тільки, що вірш – лайно)
Я вам скажу, як людина, яка до вторгнення 19 років писала російською на досить високому рівні, а після 24 лютого прийняла для себе рішення перейти на українську в усьому, вив творчості зокрема: це хороший вірш для людини, яка не присвятила саме своє життя україномовній творчості. Звісно, нема меж для вдосконалення, завжди є, куди рости. У вас хороша ритміка, це уже великий плюс. Техніка напрацюється з кількістю і досвідом. Просто читайте більше хороших віршів українською.
автор Божа кульбабка • 10 апреля в 10:46
Ответ дляAlmamater
А що, на Вашу думку, у цьому вірші не говорить про те, що людина україномовна з народження без політичних, соціальних, ідеологічних ’контролшифів’?
Almamater• 10 апреля в 10:53
Ответ дляБожа кульбабка
Наприклад, «каву - залпом». Це, звісно, може бути натяком на бойовий «залп». А може бути калькою з російської «осушить залпом».
автор Божа кульбабка • 10 апреля в 11:00
Ответ дляAlmamater
А ще?
автор Божа кульбабка • 10 апреля в 11:16
Ответ дляAlmamater
До речі, щодо хороших віршів, де можна з Вашою творчістю познайомитись? Цікаво дуже. Особливо російськомовна цікавить.
Almamater• 10 апреля в 11:28
Ответ дляБожа кульбабка
Не буду вказувати посилання і дані, це не те, чим варто пишатись.