Мстящий за Зайца• 10 апреля в 09:06

Ви замовляєте на мейкап? Питання

Вам кладуть подарунки в замовлення? Наприклад, які?
пАлАвинкА• 10 апреля в 10:52
Ответ дляrainbow2018
Скоріше за все, це була акція від бренду, а не від МейкАп. Жодного разу мені сообисто ніяких подарунків не вкладали. Ні в замовлення на 250, ні в замовлення на 1500. Раз на рік роблять акцію для іменинників (-50 або -100 грн на заказ) і раз на п´ять років пропонують свої еко торби та косметички під гаслом ’ви з нами вже___років’. Колись тут дівчата розповідали, що робили досить великі замовлення, і в якості подарунку їм вкладали дешеве мило або вітчизняний крем від мозолів
Брокард теж має абсолютно непередбачувану ’політику’ пробників. Можна замовити на 3500 - і отримати пробник якогось дешевого крему Сераве. А можна на 750 - та отримати мініатюру Гуччі Флора наприклад.
Коли є акції, то цей товар добавляється в замовлені . Його не було видно в програмі
пАлАвинкА• 10 апреля в 12:37
Ответ дляВанна Тазиковна
Пробник крема, шампуня были. Последний раз пробник зубной пасты
Точно, 2 раза зубною пасту мне клали при том полнорпзмерную
ВЫВсеВрете• 10 апреля в 12:56
Я заказываю на мейк ап с 2010 года
Много заказов
Никогда они ничего не кладут
Если несколько раз за эти годы и были какие то пробники, так это все хлам, по мне лучше ничего
На Др -50/100 грн на заказ. Все

Хотя недавно узнала, что дают промокоды на покупку следующую. Мне не присылали
Спросила у них. Ответ стандартный - мы ни при чем, это все программа решает
Молчунья• 10 апреля в 15:28
ни разу не положили, но я заказываю на небольшие суммы