Крайня невістка• 10 апреля в 10:15
Розчарування і байдужість до доньки (
Називайте це як хочете .
Так довела мене , що третій день не можу сприймати її як дитину…
Просто розчарування і байдужість.
Маю відійти, але поки не можу.
Так руки опускаються.
Здається що виховуєш, стараєшся дати максимально.
А на виході підлітковий період який абсолютно не рахується з тобою.
Дві роботи. Нагрузка велика.
Тягну все.
Знаю що дитині важко. Знаю що має виховання. Ніякої відповідальності не перекладаю.
Але почуття мої зараз як до чужої людини.
Просто розчарування і байдужість.
Маю відійти, але поки не можу.
Так руки опускаються.
Дві роботи. Нагрузка велика.
Тягну все.
Опля Картопля• 10 апреля в 11:00
Ответ дляНаверняка
Воспринимайте как взрослую и от этого отталкивайтесь.
Худший совет. Подросток это далеко не взрослый человек и поведение соответствующее.
Опля Картопля• 10 апреля в 11:03
Ответ дляКрайня невістка
Дякую. Саме такі слова мені зараз потрібні.
Все знаю і все розумію.
Що все тимчасово.
Але зібрати себе не можу.
Третій день не мию голову , третій день одна кава .
І думаю завтра буде легше, а чи легше буде …
Все знаю і все розумію.
Що все тимчасово.
Але зібрати себе не можу.
То чим ви краще? Вибачте. Але ваша донька теж має свої психологічні підліткові переживання і теж може поводити себе невідповідно через це. Ви просто безграмотна в спілкуванні з підлітками. Я сама маю двоє таких і розумію про що йде мова.
ТочноБудет• 10 апреля в 11:03
Ответ дляПишна молодиця
Мій єдиний син у підлітковому віці став страшним наркоманом,зі стажем 15 років.Оце біда.
Держитесь а я даже не узнала, что дочка стала баловаться наркотиками, узнала, когда она покончила с собой ...
Автор ищите помощь у специалистов
Наверняка• 10 апреля в 11:03
Ответ дляОпля Картопля
Взрослый значит отдельная личность.
Но вы ж о своём, о личном, для вас подросток - раб получается, ктр. нужно управлять до его 18.
Опля Картопля• 10 апреля в 11:04
Ответ дляНаверняка
Взрослый значит отдельная личность.
Полная безграмотность. Удачи вам в борьбе с ветряными мельницами.
Наверняка• 10 апреля в 11:05
Ответ дляОпля Картопля
А у меня трое и уже прошли переходный период и без эксцессов, потому что к этому шли с младенчества, понимая, где грань.
Так что ваша ’грамотность’ покажет себя еще не раз. Растите дальше.
Пенек Возмездия• 10 апреля в 11:07
Ответ дляКрайня невістка
Я вчора заставила себе пробачення у неї попросити. Обійняла.
Через силу , але думаю потрібно
Сьогодні вранці знову вимагання, умови і наїзди ..
Мене вранці ледь не вирвало ( вибачте)
Через силу , але думаю потрібно
Мене вранці ледь не вирвало ( вибачте)
Проблема в тому, що в подібних випадках всім дають однакові поради. А потрібно знати дитину і розуміти, що з конкретною дитиною працює, а що -ні. Є такий тип дітей (і взагалі людей), які будь-які пОступки, вибачення, компроміси сприймають як слабкість і для них це сигнал, що можна взагалі людині на голову сісти. До таких потрібен інший підхід.
Опля Картопля• 10 апреля в 11:09
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
Доктор Варвар• 10 апреля в 11:10
Ответ дляБабульція
Девочки, во сколько этот период начинается? Моему скоро 12 и я уже в ожидании
Моїй 10, вже почалося ((
Синиця у спідниці• 10 апреля в 11:11
Діти вміють, так((
Мій таке відсмалив у 18, що ми з батьком ледь оговтались. Батько півроку не розмовляв. Нічого кримінального, але сильно відштовхнуло.
Нічого, роки пройшли, порозумнішав, подорослішав. Забулося. Списали на підліткову придур.
Верочка 100%• 10 апреля в 11:26
Ответ дляКрайня невістка
Дякую🙏❤️
Намагаюся хоч щось знайти для себе, щоб не перейматися.
В мене теж були такі періоди з дочкою. Наприклад після декількох повторювань щось зробити, я робила сама. Навіть її одяг збирала по кімнаті, морську свинку яку вона перестала навіть годувати, я взяла на себе. І виявила, що це легше психологічно ніж усвідомлювати що вона мене не слухається.
З часом вона згадувала про свої обов´язки, і пропонувала допомогу на кухні, чи в прибиранні , навіть могла з власної ініціативи помити ванну кімнату.
Не знаю як це діє. Інколи буває відчуття, що вона хоче робить, не хоче не робить. Гормони мабуть
Ганцю в кєдах• 10 апреля в 11:27
Ответ дляКрайня невістка
Та звісно я не хочу щоб вона була така як я.
Я не хочу щоб вона була правильна, добра, слухняна ….
Я хочу поваги і хоч трохи розуміння того щоб мама як кінь паше не для себе однієї
Я однажды со своей 2 недели не разговаривала, только ставила на стол еду. Мы обе молчали . Потом я поняла что она себя отлично чувствует. Это меня выбесило. Я высказалась. Она сказала,что ей было отлично, когда я ее не трогала,но она рада была снова общаться
Безлім на все• 10 апреля в 11:29
Ох, Автор , ми виіхали з прикордоння в німеччину , дитині важко адаптуватися переживає нова школа , подружок нема , наче здружилась з однією дівчинкою , вона до нас приходила ночувати , і от на вихідних я прокидаюся о 2 годині ночі йду попити води двері відчинені настіж 👀, в мене чуть серцевого нападу не стало , дівчат вдома нема , я на вулицю , думаю може куди з будинку вийшли іх ніде нема , дзвоню телефони вдома , це жесть , куди бігти ? Куди шукать ? Глупа ніч на дворі 🫣🫣, Приходять , сказали поіхали по приколу знімать тік токи по ночі , От що в голові у шимпанзе?
Пацелуйнитуда• 10 апреля в 11:42
Бувало таке, пройде за кілька днів, материнський інстинкт - сильна штука, повірте!
Крайня невістка
• 10 апреля в 11:47
Ответ дляБезлім на все
О боже 🥺
БоХатая• 10 апреля в 11:48
Ответ дляГанцю в кєдах
Тоже было так, я обижалась не разговаривала, ждала что подойдёт извиняться, думала поймет и совесть замучает. Наивная) Потом пропустило меня, не обращаю внимания на грубости, плохое настроение. Доказывать и ругаться вот вообще не вариант, как глухая стена
ЯяяКакаджамбо• 10 апреля в 11:50
Ответ дляКрайня невістка
Через силу , але думаю потрібно
Мене вранці ледь не вирвало ( вибачте)
Через силу , але думаю потрібно
Мене вранці ледь не вирвало ( вибачте)
Что произошло, расскажите?
ЯяяКакаджамбо• 10 апреля в 11:51
Ответ дляКрайня невістка
Не біда я такою(
От всі пишуть та всі такі і ви такою були. Я не була, я виросла в багатодітній сімʼї, корови, городи свині. І одяг після сестер.
Я блін мріяла втікати з села і все.
А каковы ваши отношения с мамой?
Пацелуйнитуда• 10 апреля в 11:55
Ответ дляБабульція
Не у всіх це взагалі починається.
АнтиТроль• 10 апреля в 11:59
Ответ дляНаверняка
Взрослый значит отдельная личность.
Взрослый- это значит поступает осознанно, исходя из жизненного опыта и ожиданий окружающих. И если мы ожидаем от подростков взрослого поведения, то разочарование придет быстро. Они НЕ взрослые, а только ими становятся. И мерять их взрослой меркой неправильно.
Я матуся, мені можно• 10 апреля в 12:00
Ответ дляКрайня невістка
Дякую🙏❤️
Перейматись ви будете завжди, тому що це ваша дитина. Просто треба усвідомити, що вона не ви, що вона не має бути проєктом реалізації ваших амбіцій. Вона окрема майже доросла людина і вона може не відповідати вашим очікуванням. Іноді ми як батьки завищуємо планку і чомусь впевнені, що ми знаємо як краще для нашої дитини.
Як приклад розкажу історію наших родичів. Вони навантажували дитину наукою, проєкти, олімпіади, конкурси тощо, віддали займатися плаванням з 3 років. Вони його тягнули по своєму прикладу, а він інший і це видно зі сторони. Як ітог в 12 років пацан почав бойкотувати навчання, прогулювати тренування. Добре що батьки вчасно схаменулися, припинили тиснути та перевели його у звичайний клас НУШ, де він не прогулює уроки та добре вчиться. Хлопчина розумний і здібності до навчання доволі гарні. Замість плавання тепер дитина із задоволенням займається флейтою. Я це до того, що ми як батьки можемо помилятись у своїх прагненнях виростити «найкращу, найрозумнішу, найуспішнішу» дитину
Мольфарочка• 10 апреля в 12:01
Авторе, розумію, співчуваю і обіймаю.
У доньки пік перехідного віку прийшовся на 13 років. Я гадаю, не напишу нічого нового, але скажу і я, що не впізнавала свою дівчинку. Після одного інциденту, який мав прямою загрозою здоров´ю дитини, у мене сталося відторгнення, порожнеча всередині, я дуже загалом емоційна, а тут ніби відмерло щось. Було надзвичайно тяжко, я не могла з нею говорити і дивитись в її бік, вважала її поведінку зрадою себе, і здорового глузду. Лише потім я зрозуміла, щО мене так тригернуло в тій ситуації - зрада моїх ідеалів. То я не очікувала такого. Бо Я би так не вчинила ніколи. І тоді в мене почалася сепарація. Я почала усвідомлювати, що вона - то не я, вона інша, і бовн, має право на помилку. Процес був тривалий, але врешті стало легше. Зараз доні 19, я й досі про неї піклуюся, звісно, але в деталях відпустила.
А тепер син. Йому 11. Сьогодні зранку не витримала брехні і байдужості. Тепер стан холодної війни. Сумно. Але прорвемося.
Админко• 10 апреля в 12:02
Ответ дляКрайня невістка
Ооо. Я сильна жінка. Я керівник над чоловіками.
А моя тендітна дівчинка робить з мене таку зламану маленьку нещасну людину.
На роботі я строга і ніяких суперечок чи скандалів, а дома я за секунду запалююся.
Це нормально, бо вона знає, де у вас кнопка ’Зробити боляче’, і ви знаєте про неї. Тому це працює в обидва боки. Їй так само погано і самотньо, коли ви сваритеся.
Мені допомогло стати із донькою командою.
Ви вмієте керувати? Якщо ви керуєте чоловіками, ви їх не голосом берете, а маєте якості, які заслуговують на повагу від людей.
Те саме працює і з підлітком - бо во обоє вчитеся стосункам, де мама-донька вже не так добре працює, як досвічена-молода людина.
Не сварки, а аргументовані суперчки.
Взаємодопомога. Обмін піклуванням.
Це не буде одразу, але така стратегія дає плоди.
Не сварки, а аргументовані суперчки.
Взаємодопомога. Обмін піклуванням.
Мааарковная• 10 апреля в 12:03
Расскажу) подкинула мне сестра на наделю племянницу. У нее командировка была. А у племянницы видите ли сложный переходный возраст и ее надо кружить и уговаривать. Но тут проблема... у меня предклимактерическое состояние и тоже... сложный переходный возраст.
Ей не понравилось... оказывается с чокнутой истеричкой афигеть как плохо жить. Сестра приехала, племянница еще недели две нормальной была. Теперь племянница когда берега путает, сестра говорит - все сьезжаешь к тете - филиал психушки у нас там.
АнтиТроль• 10 апреля в 12:04
Ответ дляБезлім на все
Ооо у меня такая же фея 12лет. Ночевала зимой у подружки, ушли ночью сами гулять, на снег посмотреть😳 никто не слышал, они спали на первом этаже в доме, спальни на втором. Лазили полночи по району , играли в снежки раздетые. На следующий день обе слегли с 39.5 на неделю. После этого двери на замок, мозг просто выполоскали что никаких ночных прогулок. Жажда приключений у них…
Без QR коду• 10 апреля в 12:06
Автор я Вас понимаю. Но какого понимания Вы ждёте от подростка? Она ещё не взрослый человек что бы Вас понимать, взрослая только Вы. Ей сейчас самой нужно понимание, ибо подростковый возраст это сущий кризис, штормит как может, всё меняется со скоростью света, извечный стресс (у меня самой кризис подросткового возраста проходил весьма тяжело, поэтому знаю как это тяжело, особенно без поддержки и понимания, принятия меня такой какая я есть сейчас в то время). По сути дети и не должны ничего понимать и быть благодарны в таком возрасте, ибо на то и есть роли, родитель и ребёнок, они не должны меняться местами, у ребёнка ещё нет такого опыта, какой есть у Вас, это ещё чистый лист, а жизнь чернила, она априори не может быть наравне с Вами взрослой и давать поддержку (в конце концов, вы сами выбрали родить и соответственно давать всё то что сейчас даёте). Вас можно понять мы все люди и периодически устаём, просто не забывайте что она нуждается в Вас, ей необходима поддержка, принятие и понимание так как она маленькая, подросток не равно взрослый человек. Тело почти выросло, всё остальное нет. Вам для поддержки и понимания нужен психолог, подруга, мужчина, Ваша мама и т.д. но явно не маленькая девочка. Обнимаю🫂
Мааарковная• 10 апреля в 12:16
Ответ дляОпля Картопля
Все забывают, что сейчас женщины поздно рожают и подростковый возраст 13-15 лет как раз приходится на женский климакс 47-55 лет.
Это такая же гормональная перестройка с приливами, истериками и ее тоже очень сложно контролировать.
И либо обе что-то делают, либо один-один.
Это раньше в 20 родила и когда тебя накрыло твоему ребенку уже почти 30 и он живет отдельно и страдает только муж...
Наверняка• 10 апреля в 12:26
Ответ дляОпля Картопля
Удалено администрацией...
Добродійка• 10 апреля в 12:27
Ответ дляБабульція
Зі старшим такого періоду не було взагалі. Йому 21
Меншій буде скоро 11. Вже повним ходом.
Добродійка• 10 апреля в 12:30
Ответ дляМозговая пилочка
Ну тут вывод напрашивается по теме , как и тысяча других тем на эту же тему . Дети это бесконечный гембель и не фига не счастье
Та щось ви без дітей теж щасливою не виглядаєте. Бо щаслива людина таке не напише.