Мая твая не панимать• 10 апреля в 12:35
Продают ли атаракс без рецепта?
Миловидна леді• 10 апреля в 12:38
Під час воєнного стану дозволили продавати рецептурні ліки без рецепта
Вірю, я повірив• 10 апреля в 12:44
Ответ дляМиловидна леді
И антибиотики?
Я простейших Линкомицина гидрохлорид по рекомендации врача не смогла купить ))
Пиши-пропало• 10 апреля в 12:46
Ответ дляМиловидна леді
Відмінили кілька років тому
неДодекаэдр• 10 апреля в 12:49
Покупала для подруги в другую страну.Просили рецепт,показывала фото рецепта в аптеке.
ШобВам_КакНам• 10 апреля в 12:49
Мені продали і навіть не спитали за рецепт. Правда я спробувала половинку і більше не стала приймати.
ШобВам_КакНам• 10 апреля в 12:51
Ответ дляВірю, я повірив
И антибиотики?
Залежить від аптеки. Мені в одній стрептоцид не продали, я і пальцем порізаном там трусила, і клялась, що тільки його присиплю разочок)), ні і все. Зайшла в іншу аптеку, там мовчки поклали на прилавок, бери скільки завгодно.
Анонім Завгосп• 10 апреля в 13:01
Ответ дляМиловидна леді
Не продают, я недавно покупала мужу Прегабалин и рецепт он дома оставил. Не продали, ходил за рецептом