Ms. При теле• 10 апреля в 15:55
Анонімно написала кумі,що чоловік її гуляє і де,коли і з ким!Не втрималась!
А буде знати,як купити квартиру втіхаря і мені не сказати!Вчорашня моя тема..Як вона мене обідила,принизили,гадюка!
Пупс• 10 апреля в 15:57
Ответ дляВорона
Шо за тема-то?
Карамелька• 10 апреля в 15:58
Ответ дляВорона
Шо за тема-то?
Тролльня
Новый сценарий написали
Будет много разных серий
Новый сценарий написали
Будет много разных серий
a.ostroverh• 10 апреля в 15:59
Это уже кульминация?
Завтра развязку сюжета ждать?
Быстро однако, но сюжет так себе, на 2
Завтра развязку сюжета ждать?
Быстро однако, но сюжет так себе, на 2
Телячі ніжноСті• 10 апреля в 16:01
Ну і правильно. Я ось нещодавно змінила картинку на аватар і і понеслась... Блін, відкрився портал у світ спермотоксикозу. І всі ж знайомі, колеги, акаунти у мене закриті. Мені так підмиває їхнім дружинам відіслати скрини переписки з ними і скільки раз вони мені дзвонили, поки не заблокувала або не послала відкритим текстом. Їбуни-терористи кончені.
Админко• 10 апреля в 16:03
Ответ дляПупс
троляка развлекается
было две разных темы
она сплела все в кучу
было две разных темы
она сплела все в кучу
Ms. При теле
• 10 апреля в 16:03
Свиня вона!До останнього скривала,і цинічно в гості запросила на нову адресу,я думала нова оренда
Админко• 10 апреля в 16:04
Ответ дляMs. При теле
то ж не ви були
Ms. При теле
• 10 апреля в 16:04
Ми дружили роками,разом гульки,море,біда і радість,а тут як тряпкою половою по морді нахлестала
Дама_из_рекламы• 10 апреля в 16:08
Ответ дляMs. При теле
Так у вас с ее мужем анал, орал, страпон?
Муж ваш тоже в теме ?
Графиня Шезвездицкая• 10 апреля в 16:12
Вариант порадоваться за куму и поздравить с приобретением собственного жилья, вообще не рассматривался?
Не дай бог иметь таких людей рядом..
З понеділка на дієті• 10 апреля в 16:23
Ответ дляПупс
Тю, така точнісінько тема була ще раніше.
Тролі вже все поплутали)
Морковку дай• 10 апреля в 16:34
Ответ дляMs. При теле
Не хотела что б вы сглазили, вы не знали что все задумки делаются молча. Я бы тоже не сказала, т.к если кому то расскажу о планах, нихера не получается.
Почекуха• 10 апреля в 16:47
А завтра можно куму написать, с кем кума блядует. Чтоб их в тонусе держать.
забиякина• 10 апреля в 17:39
Ответ дляMs. При теле
А ВІН У НЕЇ БУХАЄ І ШЛЯЄТЬСЯ!
Так в цьому і залог його успіху. І квартиру має